BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Festat e Nentorit ne Avala Resort & Villas

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€80
Çmimi
Duke filluar nga€80
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

283


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

2 nete / 3 dite
Periudha: 22.11.2019 - 12.12.2019
Tirana
Budva
Detajet e Turit

Avala Resort & Villas ofron paketen 2 nete / 3 dite, e dedikuar per akomodim gjate periudhes 22.11 – 02.12Akomodimi

Tip dhome Standard Room

Përfshihen ne Çmim

 • Akomodimi 2 nete ne Double Room, Half Board Basis.
 • Pije gjate check-in dhe dhurata
 • A la carte menu ne Avala Restaurant ka 20% zbritje
 • Trajtimet SPA ofrojne 20% zbritje
 • Free upgrade ne dhome Sea Side sipas disponibilitetit
 • ree wifi, free parking, Sauna, pishine, qender fitnesi, jacuzi, banjo turke.
 • Early check in, late check out ne varesi te disponibilitetit.

Nuk përfshihen ne çmim

 • Drekat
 • Taksa Turistike dhe cdo gje qe nuk eshte permendur tek seksioni ''Te perfshira''

Politika e Femijeve:

 • Femija nga 0-6.99 vjec akomodohen Falas ( sharing bed with parents )
 • Femijet 7 - 11.99 vjec paguajne 40 eur per pakete ( akomodohen ne extra bed )
Fotografi