BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Dubrovnik – Budva – Kotor

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€99
Çmimi
Duke filluar nga€99
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

1016


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

5 Dite
Periudha: 25 Nentor
Tirane
Dubrovnik – Budva – Kotor
Detajet e Turit
~Udhetim Individual~

Ture individuale me cmime fantastike! Nxitoni te prenotoni pushimet tuaja, pasi ofertat jane momentale!!!

 

Dubrovnik – Budva – Kotor

99€ / Festat e Nentorit jane shume afer !!

Nisje me 28 Nentor / 3 Dite RIXOS LIBERTAS 5*

Hotel me 5 * buze detit. ne qender te qytetit. Pishine Dimerore, Sauna, Banjo Turke

 

 

*Nxitoni te prenotoni pushimet tuaja, pasi ofertat jane momentale!!! Per data te tjera ju lutem na kontaktoni.

Përfshihen ne Çmim

 • Transport vajtje ardhje me autobus
 • Akomodimi ne hotel per 2 nete
 • Mengjeset dhe darkat Bufe e hapur
 • Guide turistike dhe shoqerues nga agjensia
 • Perdorimi i SPA FALAS
 • Extra Taksa e qytetit 4 Euro / Person
Fotografi