BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

DIAMOND PREMIUM RESORT 5*

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€458
Çmimi
Duke filluar nga€458
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

1658


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

6 nete /7dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
Tirane
Side

DIAMOND PREMIUM HOTEL & SPA*****

Vendndodhja: 
Diamond Premium Hotel & Spa ndodhet ne Side, Antalya. Ka nje siperfaqe prej 26.000 m2, eshte 70 km larg aeroportit te Antalyas, 80 km larg qendres se Antalyas dhe 7 km larg Side. Plazhi eshte 250 m i gjate me guralece dhe rere.

Informacioni per dhomat:

Hoteli ka standarte te ndryshme dhomash si: Dhoma Standarte, Dhoma Family, Junior Suite, Luxury Suite te cilat jane te arreduara me nje stil unik te dizenjuara me nje art modern.

Bare dhe Restaurante: 

Carpaccio A’La Carte, Sultan A’La Carte ku keni mundesi te konsumoni gatime tradicionale dhe nderkombetare. Ne Restorantin kryesor ku keni mundesi te konsumoni mengjesin, dreken dhe darken buffe. Beach Bar, Disco Bar ku keni mundesi te konsumoni pije te ndryshme. Patisseria ku do te keni mundesi te shijoni embelsira te ndryshme.

Facilitete: 

Hoteli ofron sherbime te ndryshme si : Qendren ABAMA SPA ku keni mundesi per tu relaksuar – sauna, banjo turke, masazhe te ndryshme, pishine e mbrenshme, trajtime te ndryshme, qender fitnesi pishine e jashtme, aquapark, pishine per femije, aktivitete te ndryshme. Diamond Nights ku organizohen show te ndryshme per femije dhe te rritur, muzike live, kercime te ndryshme.

SHERBIMET E HOTELIT
Sherbimet e perfshira
 • Air Condition
 • Fitness Center
 • Turkish Bath
 • Water Sports
 • Steam Room
 • Night Show
 • Restaurant
 • Sauna
 • Chess
 • Archery
 • Exchange
 • Healthy Equipment
 • Snack Bar
 • Tennis Court
 • Chaise Longue
 • Game Room
 • Beach Hotel
 • City Hotel
 • Pool
 • Rent a Bicycle
 • Internet
 • Hair dryer
 • Animation Team
 • Kids Pool
 • Security
 • Darts
 • Outdoor Pool
 • Kids Club
 • Laundry Service
 • Aerobic
 • Turkish Night
 • Cinema
 • Mini Bar
 • Private Beach
 • SPA
 • Safe box
 • Indoor Pool
 • Sand Beach
 • Water Slides
 • Music Live
 • Playground
Sherbimet me extra pagese
 • Hair Dressing Saloon
 • Photocopy
 • Billiard
 • Doctor
 • Dry-cleaning
 • Body Treatment
 • Diving
 • Baby-sitting
 • Face Treatment
 • Beauty Center
 • Rent a Car
 • Telephone
 • Room Service
 • Massage Center
Koncepti i Hotelit
ULTRA ALL INCLUSIVE
Vaktet /Restorant Admiral: 
07:00 – 10:00 Mengjes  Restorant PREMIUM
10:00 – 11:00 Mengjes i vone Restorant PREMIUM
12:30 – 14:00 Dreke  Restorant PREMIUM
19:00 – 21:00 Darke  Restorant PREMIUM
11:00 – 16:00 Petulla Beach Bar
12:00 – 16:00 Snack ne plazh Beach Bar
12:00 – 16:00 Corner Snack Corner Ampfi
23:00 – 24:00 Supe e mesnates Restorant PREMIUM
22:00 – 07:00 Snack gjate nates Patisserie & Bistro
14:00 – 22:00 Snack te ndryshem Patiserie
 
Restorantet a’la carte   19:00 – 21:30
– Restorant A La Carte Sultan  (Kuzhine Turke)
– Restorant A La Carte Carpaccio (Kuzhine Italiane)
 
* Gjate qendrimit 7 ditor, perfshihet vetem konsumi prane nje prej restoranteve A la Carte
* Restorantet A la Carte mund te rezervohen nje dite me pare te marrdheniet me klientin çdo
dite nga ora 09:30 – 11: 30 prane zyres se marrdhenies me klientin.
* Kodi i veshjes eshte I detyrueshem ne te gjithe restorantet
BARET
Info Bar                                     10:00 – 24:00    Kokteje, pije te vendit dhe te importuara
Pool Bar                                     10:00 – 24:00   Kokteje, pije te vendit dhe te importuara
Petit Bar (Lobby)                        24 ore               Kokteje, pije te vendit dhe te importuara
Be Amezing (Atrium)                  16:00 – 24:00    Kokteje, pije te vendit dhe te importuara
Beach Bar                                  10:00 – 17:00    Pije te vendit
Bari i Restorantit 12:00 – 14:00   19:00 – 21:00    Pije te vendit
Corner Bar                                 11:00 – 22:30    Pije te vendit
Disco                                         23:30 – 02.00    Kokteje, pije te vendit dhe te importuara
Photos