BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

DELPHIN BE GRAND RESORT 5*

(0 Vlerëime)
Çmimi
Çmimi
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

1013


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

6 nete / 7 dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
Tirane
Lara

Vendndodhja:
Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Lares, 11 km larg nga qendra e qytetit dhe 14 km

nga Aeroporti i Antalyas. Ka plazhin e tij privat me rere. Arkitetktura e tij eshte e
perbere nga 3 Kulla anesore dhe Ndertesa kryesore ne qender.

Informacion per dhomat:
Gjithsej jane 534 dhoma nga te cilat: 183 jane dhoma dyshe me pamje nga Deti, 92

dhoma dyshe me pamje nga Kopshti, 5 Dhoma dyshe per invalid, 66 Deluxe superior,
171 dhoma Familiare, 3 Junior Suita, 12 Grand Suita, 2 King Suites.

Te gjitha dhomat jane te paisura me: Ballkon, Ajer te kondicionuar, Kasaforte sigurie
dixhitale, Tv satelitor dhe kanale muzikor, Mini bar, Parukeri, Telefon me dalje direkte,
Tualet me dush dhe te gjithe aksesoret e nevojshem

Restorantet dhe baret:
Restoranti Sun Flower, Restoranti qendror, Restorant Sultan –Restorant A’ la Carte, Restorant
Mediteran, Restorant Mexican, Bar Oasis (terrace bar), Bar Budha , Caj & kafe (Bar ne holl ),
Disko & Bar, Volcano Bar (Snack Bar), Wanda Bar, Olivia Bar, Moonflower Bar, Caretta Bar, Minibar .Facilitete:
Pishine e brendshme per te rritur dhe femije, Pishine ne ambjentet e jashtme per te rritur dhe
femije, Rreshqitese ne pishine, Shezllon me dyshek dhe peshqire plazhi, Fitness centre, fushe
Tenisi e ndriçuar, Futboll, Basketboll, Voleyboll, Ping-pong, Sporte ne uje, Aerobi, Bowling, Bilardo,
Gjimnastike ne uje, Sauna, Masazh, SPA-Beauty Center.

banjo Turke, Party ne plazh ( 1 here ne 2 jave ), Amfiteater, Kinema, Aktivitete te ndryshme ditore,
Mini & Junior Club (per femijet e moshes 4-12 vjeç), Video games, Aquapark, Aktivitete sportive,
muzike Live, Lojra ne pishine, Nata turke (nje here ne jave), Salle per mbledhje dhe konferenca.

Mesim per Surfing, Diving, Doktor, Internet, Makina me qera, Butike dhe dyqane per Souvenire

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira

 • Parasailing
 • Aerobic
 • Basketball
 • Surfing
 • Water Ski
 • Video
 • Football
 • Steam Room
 • Chaise Longue
 • Playground
 • Safe box
 • Cinema
 • Canoe
 • Volleyball
 • Sauna
 • SPA
 • Water Polo
 • Fitness Center
 • Restaurant
 • Water Slides
 • Disco
 • Private Beach
 • Sand Beach
 • Turkish Bath
 • Animation Team
 • Mini Bar
 • Bar
 • Building
 • Snack Bar
 • Beach Hotel
 • Outdoor Pool
 • Security
 • Kids Pool
 • Water Sports
 • Air Condition
 • Pool
 • Tennis Court

Sherbimet me extra pagese

 • Room Service
 • Diving
 • Dry-cleaning
 • Massage Center
 • Game Room
 • Doctor
 • Bowling
 • Diving School
 • Ringo
 • Billiard
 • Fax
 • Banana
 • Shopping Centre
 • Internet Cafe
 • Photocopy
 • Body Treatment
 • Hair Dressing Saloon
 • Baby-sitting
 • Jet Ski
 • Laundry Service
 • Telephone
 • Koncepti i Hotelit

  ULTRA ALL INCLUSIVE
   Ultra All Inclusive

  Te perfshira:
  – Mengjesi, Mengjesi I Vone, Dreka, Darka dhe Darka e Vone ne Restorantin kryesor – Buffe
  – Pijet alkolike dhe jo-alkolike vendase dhe disa te importuara
  – Minibar qe mbushet cdo dite me Birra, Uje dhe pije te lehta
  – Cdo restorant A La Carte ju do te keni mundesi te shkoni vetem nje here gjate qendrimit tuaj me rezervim paraprak
  – Banjo Turke, Sauna, Banjo me Avull, Qender Fitnesi
  – Fushe Tenisi, Paisje per Tenis, Gjuajte me Shigjete, Ping –Pong, Aerobi, Bocia, Fitnes, Canoe, Disco, Mini Club
  – Cader ne Plazh, Shezllon, Aktivitete gjate gjithe dites, Muzik Live
  – Gjimnastike ne uje, Gjimnastike, Step, Windsurfing
  – Sporte Ditore, Gara, Lojra ne pishine
  – Animacione, Waterslides, Luna Park
  – Parking per makine, Sherbim ne dhome nga ora 00:00 – 06:00

  Servise qe nuk perfshihen ne Ultra All Inclusive Koncept:
  – Telefoni, Fax
  – Bowiling, Game Room
  – Inernet Café, Sportet ujore me Motorr (parasailing, banana, diving school)
  – Sallon Bukurie, Cleopatra Milk Bath, Jacuzzi, Masazhe te ndryshme, Sallon Bukurie, Sherbim Lavanderie dhe
  Hekurosje, Leksione Tenisi
  – Qender Tregtare, Doktor
  – Sherbim Dhome nga ora 06:00 – 00:00

  Vakte ne Restorantin Kryesor:

  Mengjesi – 07:00 – 10:00
  Mengjesi I Vone – 10:00 – 11:00
  Dreka – 12:30 – 14:30
  Darka – 19:00 – 21:30
  Darka e Vone – 00:00 – 02:00

  Bare/Pijet:
  Lobby Bar – 08:00 – 00:00 – Pije te ndryshme
  Disco Bar – 23:00 – 02:00 – Pije te ndryshme
  Pool Bar – 10:00 – 00:00 – Pije te ndryshme
  Beach Bar – 10:00 – 19:00 – Pije te ndryshme
  Tea & Coffe House – 08:00 – 00:00 – Caj & Kafe
  Moon Flower Bar – 16:00 – 08:00 – Embelsira

  * Pijet alkolike nuk sherbehen per personat nen 18 vjec.
  Pijet alkolike nuk sherbehen me shishe dhe nuk sherbehen per mengjes.
  Kafshet shtepiake nuk jane te lejuara. Exchange I parave mund te behet ne recepsion..

   

Photos