BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Voskopoje – Korce – Pogradec

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€55
Çmimi
Duke filluar nga€55
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

334


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

Nentor - Dhjetor
Periudha: Cdo fundjave
Detajet e Turit

Nisja cdo fundjave – Nentor dhe Dhjetor

Itenarari

Dita 1Tirane - Voskopoje

Nisja nga Tirana ora 07:00 Am i mengjsit tek Kafe Flora.
Ndalese gjate rruges per pushim, kafe, foto.
Mberritja rreth ores 12:00 ne Voskopoje ne Hotel
Akomodimi neper dhoma me pas shijojme dreken me produkte vendase dhe lakrorin me 2 pete. Pas dreke vizite, njohja me historine e fshatit, ecje neper rruget e gurta, Njohja e zones dhe vizite ne vendet me pikante si Manastiri i Shen Prodhomit dhe kishave, ecje ne kodrat dhe natyren fantastike qe ofrohet. Darka rreth ores 20:00 me pas muzike lojra sipas deshires ne shoqerine e guidave tona.

Dita 2Pogradec - Korce

Dita fillon ndryshe ne ajrin e paster dhe peizashin e mrekullueshem. Mengjesi rreth ores 08:30 me pas nisemi drejt qytetit te serenatave, shetitje ne pedonalen e famshme, mesonjtorja e pare shqipe, katedralja dhe me pas nisemi drejt e ne qytetin e Lasgushit Poradecit, Dreka opsionale sipas deshires ne nje nga restorantet e zones Pogradec.
Mberritja ne Tirane rreth ores 21:00

Dita 3Programi

*Nisja nga Tirana Ora 07:00 te mengjesit
*Vendi i takimit, (nisja) tek Kafe Flora
*Shetitja 1- ore
*Pjesmarrja 15 – 20 Persona
*Cmimi 55€ /personi
*Te perfshira Transporti(gjate gjithe udhetimit ne vendet e siperpermendura ) Fjetja 1 nate,ushqimi(1mengjes, 1 darke, ,Guida(shoqeruesi i grupit)

Fotografi