BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Budapest

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€109
Çmimi
Duke filluar nga€109
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

238


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

3 nete -4 dite
Periudha: 02.03-05.03-2019
Budapest
Tirane
Detajet e Turit:

Budapest Fluturim nga Tirana

Kujdes #oferta eshte e Limituar, nxitoni te rezervoni!

Datat:  2 – 5 Mars

   

 

Ne cmim perfshihet:

  • Biletat e avionit vajtje-ardhje
  • Akomodimin në hotel Silver Hotel 3*
  • Mëngjeset

Ne cmim nuk perfshihet:

  • Drekat dhe Darkat
  • Transferta
Itenerari:

Udhetimi 4 diteUdhetim Individual

Budapest Fluturim nga Tirana
109 euro, 4 ditë, 2 – 5 Mars

Kujdes: Oferta momentale / Ofertat mund të ndryshojnë, kontaktoni me agjentët tanë për ti verifikuar.

Photos