BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Baia Hotel

(0 Vlerëime)
Çmimi
Çmimi
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

133


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

Ultra all Inclusive
Tirane
Bodrum
Pershkrimi i Hotelit

Baia hotel ndodhet 25 min larg nga qendra e Bodrumit dhe rreth nje ore larg nga aeroporti. Hoteli eshte i vendosur ne nje zone te qete te qyteti dhe me pamje nga gjiri i Gundoganit dhe  ofron 228 dhoma ne total si dhe nje salle konferencash. Ne dispozicionin tuaj do te jete nje plazh privat, pishine e jashtme dhe e brendshme ne te cilat ju mund te zhvilloni aktivitete sportive kryesisht ne sportet e ujit  dhe sported e tjera si tenis, basketboll, bilardo, bowling etj. Nje qender fitnessi, sauna dhe spa do te jene ne dispozicionin tuaj ne te cilat ju mund te relaksoheni dhe te  clodheni nen terapite e ndryshme dhe trajtimet per trupin dhe fytyren tuaj. Per femijet do te ofrohet pishine per femije, nje miniclub ne te cilin ata mund te argetohen, mesojne dhe luajne. Baret dhe restorantet: Hoteli operon me sherbimin ultra all inclusive dhe te gjitha vaktet sherbehen ne bufe te hapur dhe te pasur. Main restaurant eshte ne dispozicionin tuaj duke ju servirur vaktet kryesore dhe ofron gatime nga kuzhina turke dhe ajo nderkombetare. Fish a la carte restaurant sherben darken 19.30-22.00 dhe ofron produktet e peshkut dhe frutat e detit te gatuara ne menyre tradicionale. Mexican a la carte restaurant servir ushqim Mexican gjate darke ndermjet oreve 19.30-22.00.  Snack bar ofron ushqime te fast-foodit nga ora 11.00-17.00. Lobby bar sherben ndermjet oreve 17.00-18.00  pije te lehta si kafe dhe caj te shoqeruara me biskota dhe embelsira te ndryshme. Pool bar ofron pije si alkolike, joalkolike,  dhe te importit ne mjediset prane pishines  nga ora 10.00-24.00 dhe ndermjet  12.00-18-16.00 sherben dhe akullore. Aqua bar eshte i hapur nga ora 10.00-18.00  dhe sherben nje shumellojshmeri pijesh  dhe kokteliesh.

Përfshihen ne Çmim

  • Ultra All Inclusive
Shërbime

Plazhe

• Plazh renor
• Plazh me platforme
• Plazh Privat

Distancat nga:

• Aeroporti: 48 km
• Distance nga deti: 0 m
• Distance nga qendra: 19 km

Aktivitetet:

• Ski ne uje
• Ski ne uje me banane
• Club disko
• Zhytje scuba/zhytje
• Akuapark
• windsurfing
• Volejboll plazhi
• Bilardo
• Lojra elektronike
• Animacione per te rritur
• Qender Fitnesi
• futboll
• Fusha Tenisi
• Pingpong
• Golf miniature

Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

• Pishine e jashtme
• Pishine e brendshme
• Pishine femijesh
• Restorant
• Zyre kembimi valutor
• Pastrim kimik
• Bar brenda hotelit
• Internet kafe
• Kasaforte ne recepsion
• Salle televizori
• Restorant à la carte
• Qender trajtimi & SPA
• Akses per karrige me rrota
• Dyqan suveniresh
• Shezlonge dhe çadra ne pishine
• Shezlonge dhe çadra ne plazh
• Bar Pishine
• Cocktailbar
• Ashensor
• Parking pa pagese
• Bar ne plazh
• Dhome per Valixhe
• Sherbim Mjekesor
• Rreshqitese per femije
• Rreshqitese per te rritur
• Peshqira plazhi me depozit
• Klub lojrash per femije
• Ambjent per te luajtur femijet
• Loje me Shigjeta

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

• Ballkoni
• Telefon
• Televizion satelitor
• kasaforte
• Ambjent ndenjeje
• Ajer I kondicionuar
• minibar
• tharese flokesh
• banje/tualet

• Animacione per femije
• Baysitting/Kujdestar femijesh
• Klub per femijet, Kopesht
• Baby Cot

Harta
Fotografi