BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

AVANI Seychelles Barbarons Resort & Spa

(0 Vlerëime)
Çmimi
Çmimi
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

210


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

Pushime Ekzotike
Pershkrimi i Hotelit

Avani Seychelles Barbarons Resort & Spa ndodhet ne Plzhin Barbarons ne bregun perendimor te Mahes dhe eshte vetem disa hapa larg reres se paprekur, palmave valezuese dhe ujerave te  kristalte. Kryeqyteti i Viktorias ndodhet 25 minuta larg me makine. Kompleksi ka 124 dhoma dhe suita dhe secila ka ballkon ose verande dhe te gjitha jane te mobiluara me stil dhe te pajisura me banjo private me dush/vaske, TV satelitor, DVD player, ibrik elektrik per caj/kafe, ajer te kondicionuar, mini bar, WiFi, telefon, kasaforte etj. Me shume opsione gastronomike restorantet ofrojne shume variacion, per cdo deshire tuajen. Restoranti kryesor Elements ofron kuzhine te perzgjedhur nderkombetare, prodhime deti te fresketa dhe specialitete vendase si dhe ne darke me barbeque.Restoranti Tamarind ofron receta Pan Aziatike, te perbera nga ingrediente tradicional dhe te rikrijuara me nje nderthurje moderne dhe krijuese. Loby bar Gravity ofron caj, kafe, pije dhe kokteile freskuese, si dhe nje perzgjedhje te madhe te ushqimeve te shpejta. Pool Bar ofron nje shumellojshmeri pijesh, kokteilesh, sorbetesh dhe sanduicesh. Hoteli ofron gjithashtu darka romantike prane detit dhe sherbim ne dhome sipas kerkeses. Aktivitetet e shumta te Kompleksit perfshijne pishine, palester, yoga, tenis, zhytje dhe snorkelling, surf, ecje, panair kreolian, klub per femije etj. Qendra Spa e Kompleksit ofron nje sere sherbimesh dhe trajtimesh per trupin, lekuren dhe fytyren tuaj.

Përfshihen ne Çmim

  • Fjetje
  • Mengjes
Shërbime

Plazhe

• Plazh renor
• Plazh Privat

Distancat nga:

• Distance nga deti: 0 m

Aktivitetet:

• Lundrim
• Bowling

Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

• Pishine e jashtme
• Sauna
• Faks
• Restorant
• Pastrim kimik
• Restorant à la carte
• Qender trajtimi & SPA
• Bar ne plazh
• Wi-Fi falas
• Ambjent per te luajtur femijet
• Trajtim special per te sapomartuarit
• Sherbim 24 ore ne resepsion

Sherbime per femije dhe bebe:

• Animacione per femije

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

• Ballkoni
• TV
• Telefon
• kasaforte
• Ajer I kondicionuar
• minibar
• tharese flokesh
• Tarrace
• vaske
• Wi-Fi falas

Harta
Fotografi