BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Aska Lara Deluxe

(0 Vlerëime)
Çmimi
Çmimi
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

94


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

Ultra All Inclusive
Tirane
Antalya
Pershkrimi i Hotelit

Nje hotel i mrekulleushem qe ndodhet vetem 15 min larg aeroportit nderkombetar te Antalias vetem disa metra larg reres se arte qe laget nga ujrat e detit mesdhe. Hoteli eshte mjaft i bukur dhe luksoz dhe ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe pushuesit e saj. Ne dispozcionin tuaj do te jene 545 dhoma luksoze dhe elegante te ndara ne: dhoma standarte me pamje nga mali dhe nga kopeshti.  Dhomat jane te pajisura me te gjitha kushtet per te kaluar pushime te bukura dhe te rehatshme. Gjate pushimeve tuaja jo vetem mund te pushoni por mund te kryeni nje sere aktivitesh sportive dhe  mundesi te pafundme argetimi dhe clodhje te  pershtatshem per te gjitha moshat. Qendra e fitnesit dhe e Spa-ve jane ne dispozicionin tuaj me trajtime te vecanta per trupin dhe lekuren tuaj. Animacionet show-t dhe spektaklet nuk do te mungojne per asnje moment gjate qendrimit tuaj ne kete hotel. Pishine e brendeshme , e jashtme , pishine per femije me rreshqitese, miniclub, kendlojrash dhe  kujdestari. Terrene te posacme profesionale ne fusha te posacme dhe ne breg te detit per te gjithe pushuesit qe duan te ndihen vital dhe plot energji, sportet e ujit per te gjithe te apasionuarit e botes ujore dhe nen ujore koralore. Baret dhe Restorantet: Hoteli operon me sherbimin all inclusve dhe sherben gatime dhe pije te ndryshme pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion me mundesi te ndryshme perzgjedhje sipas shijes dhe deshires tuaj. Restoranti kryesor – sherben vaktet kryesore te sherbimit ne bufe te hapur me mundesi te pafundme zgjedhje sipas shijes dhe deshires tuaj. 4 Restorante a la carta do te sherbejne darken tuaj ne ambjente luksoze dhe elegante qe hapen nga ora 19.00-21.30 dhe sherbejne darken tuaj me extra pagese. Turkish a la carte restorant – sherben gatimet me te mira nga guzhina italiane.  Far east restorant – sherben gatime speciale nga guzhina aziatike. Turkish a la carte restorant – sherben gatime speciale nga guzhina turke.  Lobby bar , beach bar , pool bar , disco bar – sherben embelsira , caj, kafe dhe   te gjitha llojet e pijeve vendase dhe te importit, alkolike dhe joalkolike, te ngrohta dhe te ftohta, kokteile  te  ndryshme shumengjyreshe etj.

Përfshihen ne Çmim

  • Fluturimi Charter
  • Transferta
  • Ultra All Inclusive
Shërbime

Plazhe

• Plazh renor
• Plazh Privat

Distancat nga:

• Aeroporti: 14 km
• Distance nga deti: 0 m
• Distance nga qendra: 24 km

Aktivitetet:

• Shkolle zhytjeje
• Ski ne uje
• Ski ne uje me banane
• Ekskursione te organizuara
• Shtegje per ecje dhe vrap
• Mbremje muzikore
• Kalerim mbi kale
• Club disko
• Parashute
• Kanoe
• Lundrim
• Zhytje scuba/zhytje
• Barke Kajak me qira
• Akuapark
• windsurfing
• Jeep Safaris
• Arobi ne uje
• Goditje me Hark
• Basketboll
• Volejboll plazhi
• Bilardo
• Bowling
• Lojra elektronike
• Animacione per te rritur
• Qender Fitnesi
• futboll
• Golf
• Kurse per kercim latin
• Live Music
• Stretching
• Fusha Tenisi
• Pingpong

Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

• Pishine e jashtme
• Pishine e brendshme
• Pishine femijesh
• Sauna
• Faks
• Internet
• Restorant
• Zyre kembimi valutor
• Dhoma pa duhan
• Pastrim kimik
• Bar brenda hotelit
• Internet kafe
• Kasaforte ne recepsion
• Salle televizori
• Restorant à la carte
• Sallon bukurie
• Qender trajtimi & SPA
• Akses per karrige me rrota
• Qender tregtare
• Sherbim dhome 24 ore
• Dyqan suveniresh
• Boutique
• Shezlonge dhe çadra ne pishine
• Shezlonge dhe çadra ne plazh
• Bar Pishine
• Recepsion per makine me qira
• Cocktailbar
• Ashensor
• Garazh me kerkese
• Parking pa pagese
• Bar ne plazh
• Wi-Fi falas
• Dhome per Valixhe
• Sherbim Mjekesor
• Rreshqitese per femije
• Rreshqitese per te rritur
• Klub lojrash per femije
• Amfitater
• Ambjent per te luajtur femijet
• Loje me Shigjeta
• Roje Plazhi
• Trajtim special per te sapomartuarit
• Loje Shahu
• Librari
• Sherbim 24 ore ne resepsion

Sherbime per femije dhe bebe:

• Animacione per femije
• Baysitting/Kujdestar femijesh
• Banje per femije
• Klub per femijet, Kopesht
• Baby Cot
• Ngrohes dhe sterilizues per Biberon dhe shishe
• Karrige per te ushqyer femijet
• Mini aquapark
• Menu ushqimi per bebe

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

• Ballkoni
• TV
• Kuzhine
• Telefon
• Televizion satelitor
• kasaforte
• Ambjent ndenjeje
• Kasaforte dhome
• Ajer I kondicionuar
• Xhakuzi
• minibar
• tharese flokesh
• Ngrohje
• banje/tualet
• Tarrace
• vaske
• Wi-Fi falas
• facilitete per kafe dhe caj
• hekur per hekurosje
• Shapka
• Frigorifer

Harta
Fotografi