BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Amsterdam , Hollande!

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€199
Çmimi
Duke filluar nga€199
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

957


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

3 Dite dhe 4 Dite
Periudha: 22 Nentor dhe 14 Dhjetor
Tirane
Amsterdam
Detajet e Turit
~Udhetim Individual~

Ture individuale me cmime fantastike! Nxitoni te prenotoni pushimet tuaja, pasi ofertat jane momentale!!!

Amsterdam , Hollande!

22 Nentor , 4 Dite.
Çmimi : 299 euro pp.

14 Dhjetor , 3 Dite.
Çmimi : 199 euro pp.  

 

*Nxitoni te prenotoni pushimet tuaja, pasi ofertat jane momentale!!! Per data te tjera ju lutem na kontaktoni.

Përfshihen ne Çmim

  • Bileta avionit / nga Tirana.
  • Akomodimi ne Hotel : 3*
  • Mengjeset per çdo dite qendrimi.
Fotografi