BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Alexandros Palace

(0 Vlerëime)
Çmimi
Çmimi
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

111


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet
Tirane
Halkidiki
Pershkrimi i Hotelit

Eshte nje nga hotelet me luksoze ne Halkidiki  i vendosur ne  fushen e Tripiti , prane maleve Athos me plazhin e vet privat me reren e arte me ujrat e mrekullueshme blu dhe me bimesine e dendur rreth e perqark tij.  I ndertuar ne vitin 2009 me nje arkitekture sa moderne aq edhe tradicionale, zoteron  nje siperfaqe prej 2500 m2. Eshte i vendosur ne nje shpat te gjelber qe arrin deri ne plazh. Hoteli ofron mundesi e pafundme argetimi duke u defryer nen tingujt e mizikes greke , duke praktikuar  sportet  tuaja te preferuara , duke shijuar pijen tuaj te preferuar ne barin rreth pishines dhe bregut te detit . Ketu do te ndjeni nje relaks trupor dhe shpirteror dhe bukurine e pejsazhit qe ju rrethon.  Hoteli kombinon arkitekturen tradicionale me stilin modern ne dhomat e rinovuara duke ju ofruar nje cilesi te larte sherbimi. Perbehet nga nje ndertese kryesore me 2 kate dhe ka 97 dhoma dhe suita luksoze. Ky hotel nuk do te ishte kaq gjigand nese nuk do te kishte dhe guzhinen e tij mjaft cilesore qe eshte nje nder me e njohurat ne kete zone turistike. Restoranti kryesor  A La Carta ofron nje pamje mbreslenese te detit  dhe servir  drekat dhe darkat fantastike  me specialitete te vecanta  te guzhines italiane , kineze , franceze dhe greke . Snack bar dhe restorant tavern qe ndodhen ne zonen e pishines  ofrojne ushqime mesdhetare shume te shijshme dhe mbreslenese.  Bari i pishines- servir per te gjithe te ftuarit kokteilet e mrekullueshme qe ju shuajne etjen ne ditet e nxehta te veres . Bari i teatrit – eshte ndertuar ne stilin e amfiteatrit  dhe ne  mes te tij ka skene qe organizohen kercime dhe animacione te ndryshme . Nga ketu mund te shikosh dhe nje pamje te mrekullueshme te detit te tij.

Përfshihen ne Çmim

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet
Shërbime

Plazhe

• Plazh renor
• Plazh Privat

Distancat nga:

• Aeroporti: 110 km
• Distance nga deti: 0 m

Aktivitetet:

• • Shkolle zhytjeje
• Ski ne uje
• Ekskursione te organizuara
• Shtegje per ecje dhe vrap
• Zhytje scuba/zhytje
• Barke Kajak me qira
• windsurfing

Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

• Pishine e jashtme
• Pishine femijesh
• Sauna
• Faks
• Internet
• Restorant
• Zyre kembimi valutor
• Dhoma pa duhan
• Bar brenda hotelit
• Internet kafe
• Restorant à la carte
• Numri I sallave te takimit: 1
• Sallon bukurie
• Qender trajtimi & SPA
• Sherbim dhome 24 ore
• Dyqan suveniresh
• Shezlonge dhe çadra ne pishine
• Bar Pishine
• Recepsion per makine me qira
• Cocktailbar
• Taverne
• Parking pa pagese
• Bar ne plazh
• Wi-Fi falas
• Shezlonget dhe cadrat ne plazh me pagese
• Peshqira plazhi me depozit
• Klub lojrash per femije
• Amfitater
• Ambjent per te luajtur femijet

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

• TV
• Telefon
• Televizion satelitor
• Kasaforte dhome
• Ajer I kondicionuar
• minibar
• tharese flokesh
• banje/tualet
• Wi-Fi falas
• facilitete per kafe dhe caj
• Shapka
• Frigorifer

Harta
Fotografi