BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

MC PARK RESORT 5*

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€408
Çmimi
Duke filluar nga€408
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

673


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

6 nete / 7dite
Periudha: 01.06-2019
Tirane
Alanya
Numri maksimal i personave: 100

Vendndodhja:

Hoteli ndodhet ne Konakli-Alanya, 12 km larg Alanyas dhe 113 km nga Aeroporti i Antalyas.

Rreth hotelit:

Hoteli ka 262 dhoma (242 dhoma standarte, 2 dhoma per persona me aftesi te kufizuara, 18 dhoma familjare).

Dhomat kane tualete, tharese flokesh, telefon, televizor satelitor, kanale me muzike, mini bar, ajer te kondicionuar (i ndare) dhe ballkone.

Restorantet dhe Baret:

Restoranti kryesor – sherben ne bufe te hapur te treja vaktet.

A’la Carte “Seraspu-Restaurant” -restoranti kryesor (19:00-21:30)

Restoranti ka ambient te brendshem dhe te jashtem.

Bufe e hapur me kuzhine nderkombetare.

Ka nje kapacitet prej 520-veta.

Snack Bar – sherben pije vendase, alkoolike/jo alkoolike, nga ora 12:00-18:00

Pool Bar – sherben pije alkoolike/jo alkoolike vendase dhe te importuara, nga ora 10:00-00:00

Lobby Bar – sherben pije alkoolike/jo alkoolike lokale dhe te importuara, nga ora 10:00-18:00

Meltem Bar – sherben pije alkoolike/jo alkoolike vendase dhe te importuara, nga ora 21:00-00:00

Tea House – sherben pije te ngrohta, nga ora 10:00-00:00

Disco – sherben pije vendase dhe te importuara alkoolike/jo alkoolike, nga ora 23:00-02:00

Shah-Tent – sherben petulla turke dhe Ayran, nga ora 11:00-17:00

Facilitete hoteli:

Dhomat per konferenca, saunen, banjon turke, jakuzin, dhomen per hekurosje, qendra bukurie, Fitness Center, lojrat e ndryshme sportive (basketboll, tenis, ping-pong, bilardo, dart etj.) si dhe lojra sportive ne uje (jet ski, parasailing, banana, windsurf), internet kafe, aktivitete me animacione, shfaqje gjate dites dhe nates, mini klubet (04-12 vjec), dyqan me suvenire, sherbim fotografik, evente speciale per honeymooners, babysitter. 100 mb jane free ne hotel, me shume se kaq mb jane me pagese.

SHERBIMET E HOTELIT
Sherbimet e perfshira

Basketball
Aerobic
Baby-sitting
Tennis Court
Water Slides
Water Polo
Music Live
Restaurant
Amphitheatre
Aquapark
Bar
Indoor Pool
Outdoor Pool
Beach Volleyball
Boccia
Darts
Conference Hall
Jacuzzi
Sauna
Fitness Center
Table Tennis
Turkish Bath
Animation Team

Sherbimet me extra pagese

Laundry Service
Internet
Billiard
Telephone
Disco
Fax
SPA
Play Station
Beauty Center
Waterpipe Nargile
Baby Sitter
Room Service
Internet Cafe
Hair Dressing Saloon
Massage Center
Water Sports
Shopping Centre

Koncepti i Hotelit
ULTRA ALL INCLUSIVE

Vaktet:
Mengjesi 07:30-10:00
Mengjes i vone 10:00-10:30
Shah-Tent 11:00-17:00 (petulla turke)
Dreka 12:30-14:00
Snack Service 12:30-16:30
Caj 16:00-17:00
Children’s buffet 18:30-21:00 (restoranti Arancia)
Darka 19:00-21:30
Darka e vone 23:00-00:00

A’la Carte Restaurant:
Seraspu-Restaurant – sherben nga ora 19:00-21:30
*i domosdoshem rezervimi paraprak gjate qendrimit, vetem nje here sherbehet falas, heret e tjera paguhet.

Pijet:
Snack Bar – sherben pije alkoolike/jo alkoolike vendase, nga ora 12:00-18:00.
Pool Bar – sherben pije alkoolike/jo alkoolike vendase dhe te importuara, nga ora 10:00-00:00.
Lobby Bar – sherben pije alkoolike/jo alkoolike vendase dhe te importuara, nga ora 10:00-18:00.
Meltem Bar – sherben pije alkoolike/jo alkoolike vendase dhe te importuara, nga ora 21:00-00:00.
Tea House – sherben pije te ngrohta, nga ora 10:00-00:00.
Disco – sherben pije alkoolike/jo alkoolike vendase dhe te importuara, nga ora 23:00-02:00.
Pijet ne Restorant:
Mengjesi – leng frutash,pije te ngrohta
Mengjes i vone – leng frutash, pije te ngrohta
Dreka – pije alkoolike/jo alkoolike
Darka – pije alkoolike/jo alkoolike
Midnight buffet – pije te lehta dhe uje.
*Welcome Coctail
*Mini bar me pije te lehta per mireseardhje
*Uji mbushet cdo dite gjate qendrimit

Aktivitete dhe facilitete te tjera:
-fitnes
-banjo turke dhe sauna
-aerobi,
-gjimnastike ne uje,
-water polo
-step
-fushe tenisi
-pishine e jashtme
-aqua park me 2 rreshqitese
-pishine e brendshme
-jakuzi
-basketball
-beach Volleyball
-ping-pong
-boccia
-dart
-sporte ujore
-aktivitete ditore
-muzike live
-animacione
-mbremje cdo dite
-disko
-karrige, cadra dhe peshqire plazh/pishine (nderrrimi i peshqireve ne pishine dhe ne plazh me pagese)
-wireless ne holl.
-programi per femije Mini klub (nga mosha 04-12 vjec)
-mini shows
-aqua park me 3 rreshqitese
-pishine e brendshme per femije

Photos