BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Akrathos Hotel

(0 Vlerëime)
Çmimi
Çmimi
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

85


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

All Inclusive
Tirane
Halkidiki
Pershkrimi i Hotelit

Ndodhet ne nje vend magjepses ne breg te detit ne qytetin e Oranupolit, nje qytet ne afersi te Malit Athos ne Halkidiki i ndertuar sipas arkitektures se manastireve. I rrethur nga gjelberimi i ullinjve dhe kaltersia e ujrave te detit,qendron perballe malit Athos dhe shullit Amuliani. Ketu do te gjeni mundesi te pafundme argetimi qe hoteli e ofron per te gjithe te ftuarit e saj sic jane ushtimi i sporteve te ndryshme, konsumimi i nje pije te mire prane barit te pishines ose ne plazh, lundrime me varke per te eksploruar  vendin perrreth , animacione per te rriturdhe femije . Nje rendesi te vecante i kushtohet dhe femijeve duke i argetuar ata me kend lojrash etj. Hoteli ka 301 dhoma ne total te arreduara mire dhe me shije.  Hoteli ofron nje game te gjere ushqimesh te shumllojshme per te gjithe te ftuarit nga mjeshtrat me te mire te guzhines. Restoranti kryesor sherbehen vaktet ne bufe te hapur, me prodhime vendase dhe nderkombatare. Taverna e vendosur prane pishines ju ofron ushqime  dhe pije te ndryshme. Baret jane, bari kryesor, bar ne pishine dhe bari ne plazh.

Përfshihen ne Çmim

  • All Inclusive
Shërbime

Plazhe

• Plazh renor

Distancat nga:

• Aeroporti: 130 km
• Distance nga deti: 0 m

Aktivitetet:

• Ekskursione te organizuara
• Shtegje per ecje dhe vrap
• Zhytje scuba/zhytje
• Barke Kajak me qira

Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

• Pishine femijesh
• Internet
• Restorant
• Bar brenda hotelit
• Internet kafe
• Qender tregtare
• Sherbim dhome 24 ore
• Dyqan suveniresh
• Bar Pishine
• Taverne
• Parking pa pagese
• Bar ne plazh
• Sherbim Mjekesor
• Ambjent per te luajtur femijet
• Roje Plazhi

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

• Ballkoni
• TV
• Telefon
• Televizion satelitor
• kasaforte
• Ajer I kondicionuar
• banje/tualet
• vaske
• Frigorifer

Harta
Fotografi