BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Adaaran Club Rannalhi

(0 Vlerëime)
Çmimi
Çmimi
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

220


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

All Inclusive
Maldive
Detajet e Turit

Hotel Adaaran Club Rannalhi ndodhet ne jug te qytetit Male ne Maldives. Ka vendodhje perfekte pasi eshte vetem 45 min larg aeroportit dhe buze plazheve te mrekullueshme te ishullit duke ju dhene mundesi per zhytje apo sporte te tjera. Hoteli ka disponibilitet per 130 dhoma ku 96 jane standart room dhe 34 bungalows uji me pamje paronamike nga oqeani. Te gjitha njesite jane te dekoruara ne menyre elegante dhe te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme per nje pushim te paharrueshem. Hoteli ofron nje pamje mahnitese perrreth dhe eshte nje oaz pushimi per te gjithe te pushuesit. Pushuesve ju ofrohet nje tur turistik rreth zones se ishullit. Hoteli ve ne dispozicion te te gjithe pushuesve: tennis tavoline, volejboll ne rere, futboll, eskursione, windsurfing, shezllone, spa, zhytje, peshkim etj. Restoranti Kryesor ofron nje guzhine te pasur aziatike dhe perendimore me prodhime te fresketa te detit. Nika lounge Bar ofron pije dhe kokteile te ndryshme tropikale, per te gjithe pushuesit ne breg te detit duke shijuar pamjen perrallore te ishullit.

Ne konceptin all inclusive perfshihen:

 • Mengjesi, dreka dhe darka, snake bar, caj kafe, biskota etj.
 • Pijet alkolike si wiski, brandi, xhin, vodka, rum.
 • Vera (e kuqe dhe e bardhe ), birra.
 • Pijet e buta (uje, fanta, coca cola) etj

Nuk përfshihen

 • Minibari
 • Pijet mbas mesnates
 • Pijet ne eskursinet me varke ,ose turet ne ishujt perrreth
Shërbimet

Vakte dhe ushqime te ofruara:

• All Inclusive

Plazhe:

· Plazh renor

· Plazh Privat

Distancat nga:

Distance nga deti: 0 m

Aktivitetet:

· Shkolle zhytjeje

· Ski ne uje

· Kanoe

Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

· Restorant

· Pastrim kimik

· Bar brenda hotelit

· Qender trajtimi & SPA

· Sherbim dhome 24 ore

· Dhome per Valixhe

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

· Ballkoni

· TV

· Televizion satelitor

· Ajer I kondicionuar

· minibar

· banje/tualet

· vaske

· facilitete per kafe dhe caj

Vendndodhje e vecante:

· Landmark: Male Atoll,

Harta
Fotografi