BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

CRYSTAL AURA BEACH RESORT & SPA 5*

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€575
Çmimi
Duke filluar nga€575
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

1069


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
Tirane
Kemer

Vendndodhja :

Hoteli ndodhet 54 km larg qenders se Antalya, 44 km larg aeroportit te Antalya, Eshte i vendosur ne plazh, pergjate rruges kryesore se resortit te Kemerit, rreth 1.5 km nga qendra, plazhi itij privat eshte prej rere te trashe.
 Rreth hotelit:
Hoteli ka ne total : 333 dhoma : 145 dhoma standarte (24 m2, max 3 pers), 164 dhoma familjare 1 (38 m2, max 2+2 pers), 24 dhoma familjare 2 (50 m2, max 2+3 pers).
Te gjitha dhomat kane shtreter te tipit francez apo dy shtreter, telefon, TV me satelit, radio, minibar, kasforte, sistem qendror me ajer te kondiciouar, ballkon
Restorante dhe Bare ;
Restoranti kryesor ku do te shijoni sallatra te shijshme, embelsira dhe lloje te ndryshe snack ndersa shijoni pamjen e mrekullueshme te Mesdheut, Lobby Bar, Bazaar Bar, Disko, Vitamin Bar ku mund te shijoni pije alkolike dhe jo-alkolike

Aktivitete dhe sherbime :
Pishine, Mini-club, masazh, SPA, qender fitnesi, tenis, sporte ujore, volejboll, minifutboll, basketboll, shfaqje nga aktore ne gjuhe angleze, gjermane dhe ruse, show me kercime, muzikante, dhe mbremje Turke. 2 pishina ne ambjent te hapur dhe 1 ne ambjent te byllur, pishine per femije, plazh, pishine animimi, pishine per femije, dy rreshqitese, qender fitnesi, disko, salle TV.
Sherbime me pagese :
Dado / sherbime per femije, lavanderi, pastrim kimik, berber / sallon bukurie, sherbim per hekurosje, fax/ fotokopje, 24 h sherbim recepsioni.

 Sherbimet e perfshira

 • Sandy Beach
 • Water Slides
 • Animation Team
 • Chaise Longue
 • Private Beach
 • Video
 • Lifeguard
 • Music Live
 • Indoor Pool
 • Aerobic
 • Jet Ski
 • Outdoor Pool
 • Disco
 • Fitness Center
 • Pool
 • Turkish Bath
 • Volleyball
 • Air Condition
 • Security
 • Table Tennis
 • Parasailing
 • Bar
 • Beach Hotel
 • Kids Club
 • Kids Pool
 • Water Sports
 • Rent a Car
 • Basketball
 • Mini Bar
 • Tennis Court
 • Restaurant
 • Sauna
 • Parking
 • Snack Bar
Sherbimet me extra pagese
 • Dry-cleaning
 • 24H Doctor
 • Photocopy
 • Room Service
 • Telephone
 • Laundry Service
 • SPA
 • Doctor
 • Diving
 • Koncepti i Hotelit
  ULTRA ALL INCLUSIE

  Ushqime dhe pije
  Ne restorantin Careta qe eshte restoranti kryesor ju do keni mundesi te hani :
  Mengjes buffe 07:00-10:00 / 10:00-11:00
  Dreke buffe    12:30-14:00
  Darke buffe    19:00-21:00
  Midnight soup  23:30-24:30
  Ne pool & snack area do te keni mundesi te shijoni embelsire dhe çaj ne oren 17:00-18:00.
  Ju do te shijoni pije alkoolike dhe jo-alkoolike (disa prej tyre jane te vendit), hot drinks  ne keto bare :
  Lobby bar   10:00-24:00
  Pool bar      10:00-24:00
  Snack bar   12:00-17:00

  Aktivitetet sportive
  Aktivitetet ditore, gjimnastik, aerobi, minifootball, volleyball (dhe ne plazh), basketball, kinema, otopark, tenis, motor uji, sporte uji, canoe me licence, water ball, miniclub, ping-pong, varke me pedale, dart.
  Sherbimet SPA :
  Sauna, jaccuzi, hamman, pishine e brendshme.
  Sherbime te tjera
  Pastrim ditor, nderrimi ditor i peshqireve, nderrimi i çarçafeve nje here ne tre dite, furnizimi i minibarit.
  çadra dhe shezllone me dysheke.
1 travellers are considering this tour right now!