BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Udhetim ne Budapest, Hungari

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€95
Çmimi
Duke filluar nga€95
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

4795


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

3 ditë
Tirane
Budapest
Numri maksimal i personave: 30

Union Travel ju sjell udhetim ndryshe ne Budapest – Hungari.

?Budapest
?3 ditë të plota
?95 eur/person

Te Perfshira ne cmim:

?Të përfshira në çmim:
➤ 1- Biletat vajtje-ardhje nga Tirana
➤ 2- Akomodimi Hotel Mastino 3*
➤ 3- Mëngjeset për çdo ditë qëndrimi

? Adresa: Rr.Mine Peza, Nr.2 Tirane
? Ju mirepresim

Kontakt:

? +355 69 20 829 15 ☎ +355 422 33 419
✉ turizem@uniontravel.al
? ose na dërgoni një mesazh në Facebook “Union Travel”

*Ofertat jane te momentit. Cmimet e biletave te avionit ndryshojne!* Nuk jane te perfshira ne cmim asgje qe nuk eshte permendur me lart.
* Sherbime te tjera ekstra mund ti shtohen paketes tuaj sipas kerkesave dhe nevojave tuaja.
* Cmimi i siperpermendur eshte orientativ, dhe eshte ne varesi te disponibilitetit te vendeve ne avion dhe ne hotel