BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Mali i Zi

Udhetim ne Dubrovnik

Çdo fundjavë
Periudha: 1 nentor 2018- prill 2019
Duke filluar nga€99
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Vizite 1 ditore ne Budva – Kotorr

Çdo te shtune dhe te diel
Periudha: 1 nentor 2018 - 30 mars 2019
Nisja ne mengjes heret ne oren 06.00 nga Tirana, nisemi heret per te
Duke filluar nga€15
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al