BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Itali

MAGJIA E TOSKANES
Cdo fundjave gjate shkurtit dhe marsit

3 Dite / Fluturime direkte.
Periudha: cdo fundjave gjate shkurtit dhe marsit nisje te premten – kthimi te dielen
Ture individuale me cmime fantastike!
Duke filluar nga€138
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

FUNDJAVE NE MILANO
Cdo te premte deri te diele gjate Shkurtit dhe Marsit

3 Dite / Fluturime direkte.
Periudha: Cdo te premte deri te diele gjate Shkurtit dhe Marsit
Ture individuale me cmime fantastike!
Duke filluar nga€165
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Venecia,Itali.
Ture individuale me cmime fantastike

2 nete - 3 Dite / Fluturim direkt.
Periudha: Fillon 13 Shkurt - Mbaron 15 Mars
Ture individuale me cmime fantastike!
Duke filluar nga€158
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Verona,Itali.
Udhetime individuale , super oferta!

3 Dite / Fluturime direkte.
Periudha: Fillon 14 Shkurt - Mbaron 23 Mars
Ture individuale me cmime fantastike!
Duke filluar nga€179
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Pranverë në Romë dhe Firence,Itali

5 Dite
Periudha: Nisje ne 19 Prill
Duke filluar nga€259
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Milano

2 nete - 3 dite
Periudha: 01.03-03.03-2019
Oferta momentale Ofertat mësipër mund të ndryshojnë, kontaktoni me agjentët tanë për ti verifikuar.
Duke filluar nga€179
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Michael Bublé ne Milano

2 nete - 3 dite
Periudha: 22.09-24.09-2019
Duke filluar nga€319
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet
Duke filluar nga€315
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al