BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Kërko Ture

DUBROVNIK – BUDVA – KOTORR

2 nete/3 dite
VIZITOHEN: JANINE - METORA - KALLABAKA - KASTORIA
Duke filluar nga€99
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

METEORA

1 nate/2 dite
VIZITOHEN: JANINE - METORA - KALLABAKA - KASTORIA
Duke filluar nga€55
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet
Duke filluar nga€55
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet
Duke filluar nga€250
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet
Duke filluar nga€339
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Udhetim në Valbonë, Shqipëri

1 nate / 2 dite
Periudha: Cdo Fundjave / deri ne 30 Tetor
Programi: Dita e pare: ✓ Nisja ne oren 06.30 nga Tirana (Arsyeja qe nisemi […]
Duke filluar nga€69
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Vjeshtë në Paris

4 Dite
Periudha: Nisje 14 Shtator dhe 12 Tetor
Duke filluar nga€499
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Primasol Louis Ionian Sun Corfu

All Inclusive
Primasol Louis Ionian hotel shtrihet ne juglindje te Korfuzit shume afer nga fshati Piktoresk […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet
1 2 3 4

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

turizem@uniontravel.al

Të fundit

DUBROVNIK – BUDVA – KOTORR

METEORA

Vjeshte ne Stockholm