BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Category

Vere 2018

Baia Hotel

Ultra all Inclusive
Baia hotel ndodhet 25 min larg nga qendra e Bodrumit dhe rreth nje ore […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Primasol Louis Ionian Sun Corfu

All Inclusive
Primasol Louis Ionian hotel shtrihet ne juglindje te Korfuzit shume afer nga fshati Piktoresk […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Alexandros Palace

Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet
Eshte nje nga hotelet me luksoze ne Halkidiki i vendosur ne fushen e Tripiti […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Akrathos Hotel

All Inclusive
Ndodhet ne nje vend magjepses ne breg te detit ne qytetin e Oranupolit, nje […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Sunshine Corfu Hotel & SPA

All Inclusive
Ky hotel qendron si nje perle midis gjithe hoteleve te tjere ne Korfuz. Shtrihet […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

CRYSTAL DELUXE RESORT & SPA 5* – UAI

6nete / 7 nete
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
CRYSTAL DELUXE RESORT & SPA 5* Vendndodhja: The hotel is located at the heart […]
Duke filluar nga€610
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

DELPHIN BE GRAND RESORT 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
Vendndodhja: Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Lares, 11 km larg nga qendra e […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

SHERWOOD DREAMS RESORT 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
SHERWOOD DREAMS RESORT  5* Vendndodhja : Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Belekut, ndodhet […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

DIAMOND PREMIUM RESORT 5*

6 nete /7dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
DIAMOND PREMIUM HOTEL & SPA***** Vendndodhja:  Diamond Premium Hotel & Spa ndodhet ne Side, […]
Duke filluar nga€458
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Mukarnas Resort 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
MUKARNAS RESORT Vendndodhja: Hoteli eshte i lokalizuar ne zonen turistike te Alanyas, 90 km […]
Duke filluar nga€420
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet
1 2


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al