BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Category

Udhetim me grupe

DUBROVNIK – BUDVA – KOTORR

2 nete/3 dite
VIZITOHEN: JANINE - METORA - KALLABAKA - KASTORIA
Duke filluar nga€99
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

METEORA

1 nate/2 dite
VIZITOHEN: JANINE - METORA - KALLABAKA - KASTORIA
Duke filluar nga€55
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet
Duke filluar nga€55
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet
Duke filluar nga€339
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Udhetim në Valbonë, Shqipëri

1 nate / 2 dite
Periudha: Cdo Fundjave / deri ne 30 Tetor
Programi: Dita e pare: ✓ Nisja ne oren 06.30 nga Tirana (Arsyeja qe nisemi […]
Duke filluar nga€69
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

PRANVERE NE THETH

1 Nate/ Dite
Periudha: 18 Maj
Duke filluar nga€70
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet
Duke filluar nga€23
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet
Duke filluar nga€49
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

FUNDJAVE NE MATKA, MAQEDONI

1 nate / 2 dite
Periudha: Cdo Fundjave
Duke filluar nga€55
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Eksplorimi i Lumit Vjose dhe Rafting ne Permet

1 nate / 2 dite
Periudha: Cdo Fundjave
Duke filluar nga€75
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet
1 2


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al