BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Category

Turqi

Royal Adam & Eve (te rritur + 16)

Ultra All Inclusive
I pozicionuar mes pyjeve dhe buze detit ne Belek, me nje sipefaqe prej 100.000m2, […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Aska Lara Deluxe

Ultra All Inclusive
Duke mare cmimin Worlds Leading Hotel SPA dhe World’s Luxury Hotel ne vitin 2010, […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Titanic Mardan Palace

Ultra All Inclusive
Duke mare cmimin Worlds Leading Hotel SPA dhe World’s Luxury Hotel ne vitin 2010, […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Sherwood Exclusive Lara

Ultra All Inclusive
Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2014 eshte mjaft i bukur dhe luksoz dhe ofron […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Miracle Resort Hotel

Ultra All Inclusive
Nje hotel i mrekullueshem qe ndodhet vetem 20 min larg aeroportit dhe ofron nje […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

ARMAS LABADA ***** – UAI

6 nete / 7dite
Periudha: 28.05-2019-20.09.2019
Armas Labada Hotel provides 380 rooms with a fantastic view of the sea. The […]
Duke filluar nga€549
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

CRYSTAL DELUXE RESORT & SPA 5* – UAI

6nete / 7 nete
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
CRYSTAL DELUXE RESORT & SPA 5* Vendndodhja: The hotel is located at the heart […]
Duke filluar nga€610
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

DIAMOND PREMIUM RESORT 5*

6 nete /7dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
DIAMOND PREMIUM HOTEL & SPA***** Vendndodhja:  Diamond Premium Hotel & Spa ndodhet ne Side, […]
Duke filluar nga€458
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Mukarnas Resort 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
MUKARNAS RESORT Vendndodhja: Hoteli eshte i lokalizuar ne zonen turistike te Alanyas, 90 km […]
Duke filluar nga€420
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

BOSPHORUS HOTEL SORGUN 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
BOSPHORUS  SORGUN* 5* Vendndodhja  : Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Side-s, 9km larg […]
Duke filluar nga€442
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet
1 2


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al