BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Category

Oferta Turistike

Ski ne Bitola, Maqedoni

1 nate / 2 dite
Periudha: 24 Dhjetor -25 Dhjetor
Duke filluar nga€59
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Udhetim ne Budapest, Hungari

3 nete / 4 dite
Periudha: Nisja më 8 Dhjetor dhe 22 dhjetor
Duke filluar nga€299
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

FUNDJAVE NE MATKA, MAQEDONI

1 nate / 2 dite
Periudha: Cdo Fundjave
Duke filluar nga€55
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Ski ne Mavrove

2 NETE / 3 DITE
Periudha: 01.11-2018--- 01.04-2019
Nisja do te jete ne oren 7:00 te mengjesit nga Tirana. Rruges do te […]
Duke filluar nga€135
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Viena

3 nete - 4 dite
Fluturimi nga Tirana oren 04.25. Mberritja ne Vjene ne 08.25 (mengjes). Transferta me autobus […]
Duke filluar nga€430
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Voskopoje – Korce – Pogradec

Nentor - Dhjetor
Periudha: Cdo fundjave
Nisja nga Tirana ora 07:00 Am i mengjsit tek Kafe Flora. Ndalese gjate rruges […]
Duke filluar nga€55
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Udhetim ne Sofje, Bullgari

2 nete - 3 dite
Periudha: 28.11-30.11-2018
Nisja nga Tirana me autobuz ne drejtim te Maqedonise. Gjate rruges, pushim per kafe […]
Duke filluar nga€99
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Fundjave ne Struge – Oher, Maqedoni

Cdo Fundjave
Periudha: 1 nentor 2018 - mars 2019
Duke filluar nga€39
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Vizite 1 ditore ne Budva – Kotorr

Çdo te shtune dhe te diel
Periudha: 1 nentor 2018 - 30 mars 2019
Nisja ne mengjes heret ne oren 06.00 nga Tirana, nisemi heret per te
Duke filluar nga€15
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al