BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Category

Hotele në Antalya

DELPHIN BE GRAND RESORT 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 01.06-2019
Vendndodhja: Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Lares, 11 km larg nga qendra e […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

SHERWOOD DREAMS RESORT 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 01.06-2019
SHERWOOD DREAMS RESORT  5* Vendndodhja : Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Belekut, ndodhet […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

DIAMOND PREMIUM RESORT 5*

6 nete /7dite
Periudha: 01.06-2019
DIAMOND PREMIUM HOTEL & SPA***** Vendndodhja:  Diamond Premium Hotel & Spa ndodhet ne Side, […]
Duke filluar nga€458
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Mukarnas Resort 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 01.06-2019
MUKARNAS RESORT Vendndodhja: Hoteli eshte i lokalizuar ne zonen turistike te Alanyas, 90 km […]
Duke filluar nga€420
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

MC PARK RESORT 5*

6 nete / 7dite
Periudha: 01.06-2019
Vendndodhja: Hoteli ndodhet ne Konakli-Alanya, 12 km larg Alanyas dhe 113 km nga Aeroporti […]
Duke filluar nga€408
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

BOSPHORUS HOTEL SORGUN 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 01.06-2019
BOSPHORUS  SORGUN* 5* Vendndodhja  : Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Side-s, 9km larg […]
Duke filluar nga€442
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

DIAMOND BEACH RESORT 5*

6 nete / 7dite
Periudha: 01.06-2019
Vendndodhja: Hoteli eshte i lokalizuar ne qytetin Side rreth 55 km nga aeroporti ne […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

WATER SIDE RESORT SPA 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 01.06-2019
Vendndodhja: Water Side Resort & SPA eshte nje hotel I ri qe hapi dyert […]
Duke filluar nga€412
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al