BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Category

Greqi

Baia Hotel

Ultra all Inclusive
Baia hotel ndodhet 25 min larg nga qendra e Bodrumit dhe rreth nje ore […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Primasol Louis Ionian Sun Corfu

All Inclusive
Primasol Louis Ionian hotel shtrihet ne juglindje te Korfuzit shume afer nga fshati Piktoresk […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Alexandros Palace

Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet
Eshte nje nga hotelet me luksoze ne Halkidiki i vendosur ne fushen e Tripiti […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Akrathos Hotel

All Inclusive
Ndodhet ne nje vend magjepses ne breg te detit ne qytetin e Oranupolit, nje […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Sunshine Corfu Hotel & SPA

All Inclusive
Ky hotel qendron si nje perle midis gjithe hoteleve te tjere ne Korfuz. Shtrihet […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Corfu Holiday Palace 5*

7 nete / 8 dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
 Vendndhodhja:       Nausicas Str., Corfu Town, 49100, Greece          Resort 264  rooms Easy access to […]
Duke filluar nga€315
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al