BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Side

CRYSTAL DELUXE RESORT & SPA 5* – UAI

6nete / 7 nete
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
CRYSTAL DELUXE RESORT & SPA 5* Vendndodhja: The hotel is located at the heart of the nature, near to heavenly […]
Duke filluar nga€610
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

DIAMOND PREMIUM RESORT 5*

6 nete /7dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
DIAMOND PREMIUM HOTEL & SPA***** Vendndodhja:  Diamond Premium Hotel & Spa ndodhet ne Side, Antalya. Ka nje siperfaqe prej 26.000 […]
Duke filluar nga€458
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

BOSPHORUS HOTEL SORGUN 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
BOSPHORUS  SORGUN* 5* Vendndodhja  : Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Side-s, 9km larg qendres se qytetit dhe qendres se […]
Duke filluar nga€442
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

DIAMOND BEACH RESORT 5*

6 nete / 7dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
Vendndodhja: Hoteli eshte i lokalizuar ne qytetin Side rreth 55 km nga aeroporti ne Antalya dhe rreth 500m nga plazhi. […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

WATER SIDE RESORT SPA 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
Vendndodhja: Water Side Resort & SPA eshte nje hotel I ri qe hapi dyert per klientet ne Prill te vitit […]
Duke filluar nga€412
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

CRYSTAL ADMIRAL RESORT & SPA 5*

6nete / 7 nete
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
CRYSTAL ADMIRAL RESORT 5* Vendndodhja: Ky kompleks gjendet vetem 50 m nga bregu i detit ne Side dhe laget nga uji […]
Duke filluar nga€495
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet