BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Ture brenda vendit

Udhetim në Valbonë, Shqipëri

1 nate / 2 dite
Periudha: Cdo Fundjave / deri ne 30 Tetor
Programi: Dita e pare: ✓ Nisja ne oren 06.30 nga Tirana (Arsyeja qe nisemi kaq heret eshte per te kapur […]
Duke filluar nga€69
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Hiking ne Korab

2 nete/3 dite
Duke filluar nga€65
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Shpella e Pellumbasit

1 ditore
Shqiperia eshte nje vend i vogel, por me vlera natyrore te medha dhe mjaft terheqese  jo vetem vendesit por dhe […]
Duke filluar nga€8
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

turizem@uniontravel.al

Të fundit

Paris ,France!

Seville , Spanje!

Amsterdam , Hollande!