BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Lara

Royal Adam & Eve (te rritur + 16)

Ultra All Inclusive
I pozicionuar mes pyjeve dhe buze detit ne Belek, me nje sipefaqe prej 100.000m2, e ndertuar ne menyre te vecante […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Aska Lara Deluxe

Ultra All Inclusive
Duke mare cmimin Worlds Leading Hotel SPA dhe World’s Luxury Hotel ne vitin 2010, resorti eshte i vendosur ne zonen […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Titanic Mardan Palace

Ultra All Inclusive
Duke mare cmimin Worlds Leading Hotel SPA dhe World’s Luxury Hotel ne vitin 2010, resorti eshte i vendosur ne zonen […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Sherwood Exclusive Lara

Ultra All Inclusive
Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2014 eshte mjaft i bukur dhe luksoz dhe ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

DELPHIN BE GRAND RESORT 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
Vendndodhja: Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Lares, 11 km larg nga qendra e qytetit dhe 14 km nga Aeroporti […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet