BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Antalya

CRYSTAL DELUXE RESORT & SPA 5* – UAI

6nete / 7 nete
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
CRYSTAL DELUXE RESORT & SPA 5* Vendndodhja: The hotel is located at the heart of the nature, near to heavenly […]
Duke filluar nga€610
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

DELPHIN BE GRAND RESORT 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
Vendndodhja: Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Lares, 11 km larg nga qendra e qytetit dhe 14 km nga Aeroporti […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

SHERWOOD DREAMS RESORT 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
SHERWOOD DREAMS RESORT  5* Vendndodhja : Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Belekut, ndodhet 40 km larg aeroportit te Antalias, […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

DIAMOND PREMIUM RESORT 5*

6 nete /7dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
DIAMOND PREMIUM HOTEL & SPA***** Vendndodhja:  Diamond Premium Hotel & Spa ndodhet ne Side, Antalya. Ka nje siperfaqe prej 26.000 […]
Duke filluar nga€458
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Mukarnas Resort 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
MUKARNAS RESORT Vendndodhja: Hoteli eshte i lokalizuar ne zonen turistike te Alanyas, 90 km larg nga Aeroporti i Antalyas. Ka […]
Duke filluar nga€420
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

BOSPHORUS HOTEL SORGUN 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
BOSPHORUS  SORGUN* 5* Vendndodhja  : Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Side-s, 9km larg qendres se qytetit dhe qendres se […]
Duke filluar nga€442
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet
1 2 3