BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Antalya

ARMAS LABADA ***** – UAI

6 nete / 7dite
Periudha: 28.05-2019-20.09.2019
Armas Labada Hotel provides 380 rooms with a fantastic view of the sea. The business hotel in Kemer attracts guests […]
Duke filluar nga€549
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

CRYSTAL DELUXE RESORT & SPA 5* – UAI

6nete / 7 nete
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
CRYSTAL DELUXE RESORT & SPA 5* Vendndodhja: The hotel is located at the heart of the nature, near to heavenly […]
Duke filluar nga€610
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

AMARA DOLCE VITA 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
Vendndodhja: Amara Dolce Vita ka nje vendndodhje ideale, aty ku malet Taurus bashkohen me Mesdheun, brenda nje parajse te fshehte […]
Duke filluar nga€872
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

CRYSTAL AURA BEACH RESORT & SPA 5*

Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
Vendndodhja : Hoteli ndodhet 54 km larg qenders se Antalya, 44 km larg aeroportit te Antalya, Eshte i vendosur ne […]
Duke filluar nga€575
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

DELPHIN BE GRAND RESORT 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
Vendndodhja: Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Lares, 11 km larg nga qendra e qytetit dhe 14 km nga Aeroporti […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

SHERWOOD DREAMS RESORT 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 28.5.2019 - 20.09.2019
SHERWOOD DREAMS RESORT  5* Vendndodhja : Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Belekut, ndodhet 40 km larg aeroportit te Antalias, […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet
1 2