BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Category

Ture Shqipëri & Rajon

Huma Bay 5* Kotor – 160€ Nata / Çift

2 Ditë
Availability : Nga 17 Maj
From€160
0
View Details

Strugë dhe Ohër 39€ Personi

2 Ditë
Availability : Çdo fundjavë
From€39
0
View Details

Fundjavë në Theth, 60€ All Inclusive

2 ditë
Availability : Çdo fundjavë
From€60
0
View Details

Tour i aventures / Gryka e Rugoves – Peje

1 ditore
Tirane
Rugovë
Kanioni i Rugoves eshte vendi me i ri i aventurave. Ofron nje natyre epike, ajer te paster dhe pamje te mrekullueshme. Ka pak kohe qe ky vend na ofron edhe mundesine per sporte ekstrme. Jane tre atraksione ne Gryken e Rugoves: zip lining, via-Ferrata dhe Parku i Aventurave. Union Travel ofron  mundesine t’i ndjeni nga […]
From€25
0
View Details