BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Category

Udhetime Dimerore

Pranverë në Spanjë dhe Portugali, 8 Ditë

8 ditë
Availability : 30 Prill
From€649
0
View Details

Pranverë në Zagreb, Sarajevë, 4 Ditë €139

4 ditë
Availability : 6, 13 Mars
From€139
0
View Details

Selanik – Stamboll- Sofje, 5 dite, 129€

5 ditë
Availability : 12 Shkurt, 5, 12 Mars
From€129
0
View Details

Udhëtim Sarajevë dhe Beograd, 4 Ditë, €109

4 ditë
Availability : 6, 13 Mars
From€109
0
View Details

Pranverë: Janinë – Meteora, 2 Ditë €49, 3 Ditë €79

2 ditë
Availability : 7, 8, 14, 15, 21, 28 Mars.
From€49
0
View Details

Pranverë në Dubrovnik, 3 Ditë €89

3 ditë
Availability : 7, 14, 20, 27 Mars
From€89
0
View Details

FUNDJAVE NE MATKA, MAQEDONI

1 nate / 2 dite
Availability : Cdo Fundjave
Tirane
Tetove
FUNDJAVE NE MATKA, MAQEDONI   DITA E PARE: TIRANE – MATKA Nisja ne mengjes ne oren 05:00 drejt Maqedonise. Ndalesa e pare do jete tek bar kafe Gjahtari ne Librazhd. Me pas nisemi per ne qytetin e Struges, ku buze lumit te Drinit te Zi, do te shijojme kafen dhe do kemi mundesine per te […]
From€55
0
View Details