BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

VM Resort & SPA 5*

0
Price
From€53
Price
From€53
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

672
Vendndodhja: Rruga Bulevardi i Pishave, 2051 Golem, Shqipëri

Çmimet për këtë sezon:

 • DBL Land View – 53 €
 • Triple Room Side Sea View – 53 €
 • Double Room + Sofa Bed Sea View – 55 € .
 • Triple Room Sea View – 55 € .

Të përgjithshme:

 • Vijë e parë me detin
 • Pishinë
 • Shezllonet dhe çadrat falas për mysafirët e hotelit në plazh dhe pishinë.
 • Wi-Fi falas në të gjithë hotelin
 • Parkim falas
 • Transfertat Aeroport hotel me pagesë shtesë
 • Ajër i kondicionuar
 • Kafshët shtëpiake nuk lejohen
 • Ashensor
 • Këmbim Valutor
 • Shërbim 24 orësh
 • Suita me xhakuzi në dispozicion

Wellness: (me pagesë shtesë)

 • Pishinë e mbyllur
 • Jacuzzi
 • Palestër
 • Saunë

Vaktet:

 • Vetëm me mëngjes
 • All Inclusive

Aktivitetet:

 • Ture ditore kundrejt pagesës
 • Animacion për fëmijë sipas kërkesës me pagesë
 • Argëtim në mbrëmje sipas kërkesës me pagesë

Tipologjia e dhomës:

 • Pamje nga toka me dy dhoma – 2 të rritur (max 2 vizitorë)
 • Dhoma Treshe Pamje nga deti – 3 të rritur (max 3 vizitorë)
 • Deluxe Suite me pamje nga deti – 3 të rritur + 1 fëmijë (maksimum 4 vizitorë)
 • Dhoma treshe Pamje nga deti – 3 të rritur (max 3 vizitorë)
 • Dhomë dyshe + Dhomë divan Dhomë Pamje nga deti – 2 të rritur + 1 fëmijë (max 3 vizitorë)

Check in: 12:00 – 24:00
Check out: deri në orën 12:00