BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Sunrise Hotel 4*

0
Price
From€24
Price
From€24
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

838
Vendndodhja: Rr.Sarandë - Butrint,km 3, 9701 Sarandë, Albania

Çmimet për këtë sezon:

 • Maj – Qershor: 24€ për person BB
 • Korrik – Gusht – Shtator: 32€ për person HB
 • Tetor: 24€ për person BB

Të përgjithshme:

 • Buzë plazhit
 • Shezllonet dhe çadrat në plazh janë të përfshira në çmim
 • Transport shuttle nga hoteli në plazh
 • Wifi falas në të gjithë hotelin
 • Parkim publik falas ngjitur me hotelin
 • Ajër i kondicionuar në të gjithë hotelin
 • Dhoma për jo-duhanpiresit
 • Ashensor
 • Këmbim valuator
 • Shërbim në hotel gjatë 24 orëve
 • Facilitete për femijë
 • Kafshët shtëpiake nuk lejohen

Regjimi I ushqimit (bufe e pasur)

 • All inclusive
 • Vetëm me mëngjes

Aktivite

 • Ture çdo ditë kundrejt pagesës
 • Animacion për femijët kundrejt pagesës
 • Shfaqje gjatë mbrëmjeve kundrejt pagesës.

Tipologjia e dhomave

 • Dhomë dyshe – maksimumi 2 mysafirë
 • Dhomë treshe – maksimumi 3 mysafirë
 • Dhomë familjare maksimumi 4 mysafirë

Check in: 12:00 – 22:00
Check out: deri në orën 10:00