BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Royal G Resort & Spa 5 *

0
Price
From€50
Price
From€50
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

687
Vendndodhja: Rruga Pavarësia Plazh Apollonia, Lagja 13, 2001 Durrës, Shqipëri

Çmimet për këtë sezon:

 • Double Room street view (no balcony) (1, 1+1, 2): 50€
 • Double + sofa bed side sea view (no balcony) (2, 2+1) – : 50 €

Të përgjithshme:

 • Vijë e parë me detin
 • Pishinë (pishinë për fëmijë)
 • Shezllone dhe çadrat falas për mysafirët e hotelit në plazh dhe pishinë
 • Wi-Fi falas në të gjithe hotelin
 • Parkim falas
 • Transfertat aeroport hotel me pagesë shtesë
 • Ajër i kondicionuar
 • Kafshët shtëpiake nuk lejohen
 • Ashensor
 • Këmbim Valutor
 • Shërbim 24 orë

Wellness: (falas për mysafirët e hotelit)

 • SPA & qendra Wellness
 • Masazh (tarifë shtesë)

Vaktet e ushqimit

 • Me mëngjes
 • All Inclusive

Aktivitetet:

 • Ture ditore me pagesë shtesë
 • Animacion për fëmijë sipas kërkesës me pagesë shtesë
 • Argëtim në mbrëmje sipas kërkesës me pagesë shtesë

Tipologjia e dhomës:

 • Dhomë dyshe (pa ballkon) (maksimum 2 vizitorë)
 • Dhomë standarde nga deti (max 2 vizitorë)
 • Dhomë dyshe me pamje nga deti (me ballkon) – (max 2 vizitorë)
 • Dhomë dyshe + krevat divan pamje nga deti (pa ballkon) (max 2 vizitorë)
 • Dhomë standarde me pamje nga deti (maksimum 2 vizitorë)
 • Dhomë dyshe me pamje nga deti (me ballkon) (max 2 vizitorë)
 • Dhomë dyshe me pamje nga deti – shtrat shtesë (me ballkon) (maksimum 3 vizitorë