BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Regent Porto Montenegro, Mali i Zi

0
Price
From€100
Price
From€100
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

356
Availability : Qershor, Korrik, Gusht, Shtator
Programi
Shënim: Çmimet paraqesin 50% ulje nga çmimet normale dhe hoteli do të ketë të gjitha masat anti-Covid të aprovuara nga qeveria e Malit të Zi.

Përshkrimi

  • Regent Porto Montenegro ndodhet në brigjet e Palma te Boka Bay – një vend i mbrojtur nga UNESCO
  • Hoteli ka 175 dhoma, si edhe apartamente me një – tre dhoma gjumi të arreduara me një stil elegant, ku miqtë mund të shijojnë një eksperinecë të vërtetë me 5 yje.
  • Hoteli ofron një eksperience gastronomike në të 5 restorantet e tij. Spa-ja e hotelit është gjithashtu një eksperiencë e paharrueshme.

Ofertat

Kategoria   e dhomës Sezoni i   ulët Sezoni i   mesëm Sezoni i   lartë Sezoni i   pikut
Cmimet e   Union Travel 01.01.   – 16.04. dhe 25.10. – 31.12. 17.04   – 28.05 dhe 04.10-24.10 29.05   – 02.07 dhe 30.08 – 03.10 03.07   – 29.08
Superior 100 145 217 271
Deluxe 112 163 238 295
Deluxe   Mountain View 130 181 265 319
Deluxe Sea   View 148 211 289 355
Junior Suite   Mountain View 190 277 367 433
Junior Suite   Sea View 280 355 487 571
1 Bedroom   Suite Aqua & Baia 280 355 487 571
1 Bedroom   Suite Sea View 325 400 535 619
2 Bedroom   Suite Aqua & Baia 400 505 697 811
2 Bedroom   Suite Sea View 460 565 817 991
3 Bedroom   Suite Aqua & Baia 580 745 1,087 1,231
3 Bedroom   Suite Sea View 640 805 1,117 1,351
2 Bedroom   Penthouse Suite Aqua 1,051 1,471 2,371 3,301
3 Bedroom   Penthouse Suite Aqua 1,501 2,071 2,971 3,901
3 Bedroom   Penthouse Suite Venezia 1,651 2,251 3,151 4,081

  • Çmimet janë në Euro. Janë të vlefshme për dhomë, përfshirë mëngjesin bufe në restorant Murano
  • Wi-Fi falas në të gjitha dhomat, ambientet e mbledhjeve dhe holle
  • Parkim falas (parkim nëntokësor dhe në zonën e jashtme të parkimit)
  • Përdorimi falas i Regent Spa (dhomë relaksimi, sauna, dhoma me avull, banjë turke, dollapët, dhoma e fitnesit, pishina e brendshme dhe e jashtme)
  • Shërbim 24 orë në dhomë

Politikat e anullimit dhe të ndërrimeve:

Sezoni i ulët: 01.01. – 16.04. dhe 25.10. – 31.12.

Njoftimi për anulimin / ndryshimin kërkohet me shkrim deri në 3 ditë para datës së mbërritjes. Anulimi / ndryshimet e marra pas kësaj periudhe do të tarifohen automatikisht (maksimumi aplikohet pagesa dy netë)

 

Sezoni i mesëm: 17.04 – 28.05 dhe 04 – 24.10

Njoftimi për anulimin / ndryshimin kërkohet me shkrim deri në 5 ditë para datës së mbërritjes. Anulimi / ndryshimet e marra pas kësaj periudhe do të tarifohen automatikisht (maksimumi aplikohet pagesa dy netë)

 

Sezoni i lartë: 29.05 – 02.07 dhe 30.08 – 03.10

Njoftimi për anulimin / ndryshimin kërkohet me shkrim deri në 7 ditë para datës së mbërritjes. Anulimi / ndryshimet e pranuara pas kësaj periudhe do të tarifohen automatikisht (maksimumi aplikohet tarifa tre netë)

 

Sezoni i pikut: 03.07 – 29.08

Njoftimi për anulimin / ndryshimin kërkohet me shkrim deri në 14 ditë para datës së mbërritjes. Anulimi / ndryshimet e pranuara pas kësaj periudhe do të tarifohen automatikisht për tërë kohëzgjatjen e qëndrimit

 

No show dhe largimet e parakohshme

Do të ngarkohet 100% e tarifës totale të dhomës për netët e konfirmuara të akomodimit për të gjithë kohëzgjatjen e qëndrimit.