BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Regent Porto Montenegro / Luxury Travel

0
Price
From€312
Price
From€312
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

172
3 Ditë
Programi

Regent Porto Montenegro.

Jepi një mundësi qetësie vetes tuaj tuaj me paketën treditore në hotelin luksoz Regent Porto Montenegro. Nje shëtitje e gjatë, në Gjirin e Tivatit, 30 minuta masazh rigjenerues, ushqim i gatuar me dashuri nga shefi i kuzhinës fantastike të hotelit dhe cajrat plot vitamina, do t’ju ndihmojnë të harroni dimrin e vështirë që kaluam.

Detajet e Udhëtimit
Në çmim përfshihen

Për veten, duke filluar nga 312 € do të përfitoni:

  • Dy netë në një dhomë Deluxe
  • Një darkë për dy persona (dhe një femijë deri në 6 vjeç) me tre pjata
  • Një masazh rigjenereues 30-minuta për dy persona
  • Dy mëngjese luksoze me përbërës dhe çajra që forcojnë imunitetin
  • Hartë të shtigjeve që vizitohen në gjirin e Tivatit
  • 30% zbritje për tenis & squash në PM Sports Club
  • 20% zbritje për pijet në Blue Room Tivat