BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

MAGIC BAY VILLA, Himarë, Porto Palermo

0
Price
From€79
Price
From€79
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

178
Availability : Korrik, Gusht, Shtator
Një vend i përkryer relaksi këtë sezon veror për familjen
Çmimi
 • 1 deri 15 Korrik dhe 15 deri 30 Gusht: 79 euro për apartamentin në katin e parë për natë
 • 15 Korrik deri 15 Gusht: 109 euro për apartamentin e katit të parë për natë

Jepet me qira ditore i gjithë kati i parë i një vile në rrugën nacionale Himarë – Porto Palermo

Vila ofron:

 • Dy dhoma gjumi të kompletuara
 • 2 tualete të kompletura
 • Kuzhinë dhe dhomë ndenjeje të kompletuar
 • Verandë të kompletuar me tavolinë dhe katër karrike
 • Pajisje barbeque në oborr
 • Wi-Fi falas në të gjithë ambientin
 • Parkim falas
 • Ajër i kondicionuar

Vila Magic Bay është e pozicionuar me një pamje të mrekullueshme nga deti. Plazhi është vetëm 3 minuta me makinë.

Detajet e Udhëtimit
Për më shumë informacion:
 • Telefon: +355 69 544 6324 / +355 68 201 8401
 • Email: turizem@uniontravel.al