BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419
BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

KOLASHIN – PODGORICE, 2 DITË

0
Price
From€65
Price
From€65
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

38
2 Ditë
Availability : JANAR: 28-29. SHKURT: 4-5, 11-12, 18-19, 25-26
Informacion
 • JANAR: 28-29
 • SHKURT: 4-5, 11-12, 18-19, 25-26
 • Hotel VERDE 3* €65 ( Pishine olimpike )
 • Hotel VOCO 5* €75 ( Pishine olimpike )
 • Hotel HILTON PODGORICA 5* €85 ( Pishine, Jacuzzi, Sauna )
Programi

Dita 1

-Nisja nga Tirana ne oren 06:30 .

-Nisja nga Durresi ne oren 05:45 (Pagese extra 5 Euro/personi)

►(Per realizimin e transfertave nga Durresi duhet minimalisht 9 persona pjesemarres)

Kalimi I kufirit nga dogana e Hanit te Hotit. Ndalese per kafe gjate rruges. Pas proceduarave kufitare, vazhdimi i udhetimit per ne ujevaren e Niagares per konsumim kafe. Ndalesa e dyte do te jete te qendra tregetare Delta City per shooping ku do te keni mundesi te konsumi dhe ushqim ne lokalet e ndryshme qe kjo qender ofron . Pas Delta City do te bejme akomodimin ne hotelet perkatese. Konsumimi i darkes. (me ane te sugjerimit te guides mund te frekuentoni jeten e nates ne qytetin e Podgorices)

Dita 2

Pas konsumimit te mengjesit, nisemi per ne Kolashin. Mberritja ne Kolashin rreth ores 10:00 – 10:30 dhe qendrimi ne Kolashin perafersisht 3 – 4 ore.Nisja per ne kthim pas drekes.
Mundesi per te bere sporte dimerore, si Ski, Snowboard ose Motor-Bore. Sugjerohet te konsumohet dreka ne restorantet e zones.
PISTA E SKIJIMIIT NE KOLASHIN konsiderohet si me e madhja ne Malin e Zi, duke zoteruar 14 km hapsire per skijim te ndara ne pista te ndryshme skijimit sipas kategorive te veshtiresise.
Gjithashtu ndodhen edhe 6 teleferik per tu zhvendosur skiatoret nga njera pist ne tjetren.Pas shfrytezimit te Kolashines me natyren e bardhe qe ajo ofron,nisemi per ne Shqiperi me ndalesa te shkurtra gjate rruges.

Fundi i sherbimit tone.

Sugjerohet te keni me vete :

-Veshje Dimerore kundra bores,Kambale ose cizme kundra bores ,Doreza kundra bores ,Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

Sugjerim :

NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

Detajet e Udhëtimit
Në çmim përfshihen
 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 • Transporti me automjet komod
 • Mëngjesi dhe darka
 • Akomodimi sipas hoteleve përkatëse
 • Perdorimi i pishines olimpike
Në çmim nuk përfshihen
 • Siguracioni i shëndetit në udhëtim
 • Pajisjet e skive
 • Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet
 • TAKSA LOKALE 2.90 EUR për persona mbi 12 vjec/natë
Shënim

►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA NJE KOSTO EXTRA 75%.

►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.

►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

►AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE, HAPJEN E TELEFERIKUT NGA OPERATORET LOKALE DHE ZHVILLIMIN E SPORTEVE DIMERORE.

► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)

► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1-2 DITË PARA.

►AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

TE DHENAT E NISJES DERGOHEN MINIMALISHT NJE DITE PERPARA UDHETIMIT ME MESAZH NE NUMRIN TUAJ TE KONTAKTIT. (SIGUROHUNI QE NUMRI JUAJ TE JETE I VENDOSUR SAKTE GJATE MOMENTIT TE REZERVIMIT)

►REZERVIMI I VENDEVE TE PARA NE AUTOBUS, KA NJE KOSTO EKSTRA 15 EURO/PERSON, VENDET E DYTA KANE KOSTO 10 EURO/PERSON, VENDET E TRETA KANE KOSTO 10 EURO/PERSON,NDERSA PJESA TJETER E VENDEVE TE AUTOBUSIT NUK MUND TE REZERVOHEN DHE MUND TE MERREN VETEM NE MOMENTIN E NISJES.

Fëmijët

• 0-2.99 VJEC JANË FALAS
• 3-11.99 VJEC PERFITON 35% DISCOUNT
• MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR