BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Iberostar 4* – Weekend All Inclusive, 3 Ditë

0
Price
From€119
Price
From€119
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

253
3 Ditë
Availability : 19, 26 Qershor, 3, 10 Korrik
Programi

ÇMIMET PER NISJET

  • Nisja: 19-06-2020 Çmimi Total 119 € PERSONI
  • Nisja: 26-06-2020 Çmimi Total 124 € PERSONI
  • Nisja: 03-07-2020 Çmimi Total 129 € PERSONI
  • Nisja: 10-07-2020 Çmimi Total 134 € PERSONI

Dita e Parë

Nisja nga Tirana për në Budva. Ndalesa gjatë rrugës. Mbërritja në Hotel Iberostar Bellevue. Sistemimi në Hotel. Fjetje dhe All Inclusive në Hotel.

Dita e Dytë

All Inclusive në Hotel.

Dita e Tretë

Mëngjesi i lirë. Kthimi për Tiranë, Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja.

Detajet e Udhëtimit
Në çmim përfshihen
  • Akomodim në hotel Iberostar 4 yje per 2 netë qëndrimi
  • All Inclusive për të gjithë kohën e qëndrimit
  • Pishina, Jacuzzi, Gym
Në çmim nuk përfshihen

Në Hotelet e Malit të Zi aplikohet Taksë lokale Qëndrimi.
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel.

Taksat janë:

  • Drekat në të gjitha ditët
  • Hyrjet në muzeume, shëtitjet me anije dhe gjithçka që nuk është përmendur në këtë program.

Shtesë për Transportin me Autobus €20.