BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Iberostar 4* – Weekend All Inclusive, 2 Ditë

0
Price
From€59
Price
From€59
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

250
2 Ditë
Availability :
 • 19, 20, 26, 27 Qershor
 • 3, 4, 10, 11 Korrik
Programi

Çmimet

 • Nisja: 20-06-2020 Çmimi Total 59 € PERSONI
 • Nisja: 27-06-2020 Çmimi Total 64 € PERSONI
 • Nisja: 04-07-2020 Çmimi Total 64 € PERSONI
 • Nisja: 11-07-2020 Çmimi Total 64 € PERSONI

Dita 1

Nisja nga Tirana për në Budva. Ndalesa gjatë rrugës. Mëbrritja në Hotel Iberostar Bellevue. Sistemimi në Hotel. Fjetje dhe All Inclusive në Hotel.

Dita 2

Mëngjesi i lirë. Kthimi për Tiranë, Ndalesa gjatë rruges. Mbërritja.

Detajet e Udhëtimit
Në çmim përfshihen
 • Akomodim në hotel Iberostar 4 yje per 1 natë qëndrimi
 • All Inclusive për të gjithë kohën e qëndrimit
 • Pishina, Jacuzzi, Gym
Në çmim nuk përfshihen

Në Hotelet e Malit të Zi aplikohet Taksë lokale Qëndrimi.
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel.

Taksat janë:

 • Hotel 3* dhe 4*
 • €1.50 për person të rritur në natë
 • €1.00 për fëmijë 12 – 17.9 vjeç në natë
 • €0.50 për fëmijë 0 – 11.9 vjeç në natë

Shtesë për Transportin me Autobus €20.