BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Huma Bay 5* Kotor – 160€ Nata / Çift

0
Price
From€160
Price
From€160
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

92
2 Ditë
Availability : Nga 17 Maj
Programi

Huma Kotor Bay

Aty ku Mitet kthehen në realitet
Në perandorinë antike të legjendave dhe miteve, jetonte një zog përrallor.
Gjithmonë duke fluturuar lart, larg syrit të njeriut, ajo nuk zbriti kurrë sepse qiejtë e paarritshëm ishin mbretëria e saj.
Ata që ishin me fat që arritën të kapnin vetëm një vështrim të hijes së zogut, u shpërblyen me prosperitet dhe lumturi.
Emri i zogut është HUMA.

Detajet e Udhëtimit
Në çmim përfshihen
  • Akomodimi një natë në dhomën Deluxe.
  • Mëngjesi dhe Darka në hotel.
Në çmim nuk përfshihen
  • Taksa e qytetit
  • Siguracioni në udhëtim
  • Parkimi në hotel
Shënim
  • Çmimi është për çift me mëngjes dhe darkë të përfshirë. Përfshihen shezllonat dhe plazhi i hotelit , Spa etj..
  • Komisioni per agjensine tuaj per shitjen e kesaj pakete eshte 5 euro per çift.