BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

HOTEL PERANDOR 4*

0
Price
From€45
Price
From€45
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

597
Vendndodhja: Lagjia 13, Rruga Venecia, 2003 Durrës, Albania

Çmimet për këtë sezon:

 • DBL Land View – 45 €
 • DBL Sea Side View – 45 €
 • DBL Sea View – 47 €

Të Përgjithshme

 • Buzë detit
 • Vijë e parë me detin
 • Pishinë
 • Shezllonet dhe çadrat falas për mysafirët e hotelit në plazh dhe pishinë

Regjimi i ushqimit - bufe e pasur

 • Vetëm Mëngjes
 • All Inclusive

Aktivitetet

 • Turne ditorë me pagesë shtesë
 • Animacion për fëmijë sipas kërkesës (pagesa shtesë)
 • Argëtim në mbrëmje sipas kërkesës (pagesa shtesë)

Të tjera

 • Wi-Fi falas në të gjithë hotelin
 • Parkim falas
 • Transfertat Aeroport-Hotel me pagesë shtesë
 • Ajër i kondicionuar
 • Kafshët shtëpiake nuk lejohen
 • Ashensor
 • Këmbim Valutor
 • Shërbim 24 orësh
 • Kënd lojrash për fëmijë

Tipologjia e Dhomës

 • Dhomë katërshe, pamje nga pishina – 3 të rritur + 1 fëmijë (maksimum 4 vizitorë)
 • Dhomë standarte, pamje nga kopshti – 2 të rritur
 • Dhomë treshe me pamje të pjeshme nga deti – 3 të rritur + 1 fëmijë (maksimum 4 vizitorë)
 • Dhomë standarte me pamje nga deti – 2 të rritur
 • Triple ose Quad – 3 të rritur + 1 fëmijë (maksimum 4 vizitorë)
 • Dhomë superiore me pamje të pjesshme nga deti – 3 të rritur + 1 fëmijë (maksimum 4 vizitorë)
 • Dhomë superiore pamje nga deti – 2 të rritur
 • Dhomë superiore pamje nga qyteti – 2 të rritur

Check in: 13:00 – 24:00
Check out: deri ne 11:00