BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Hotel Dyrrah 4 *

0
Price
From€24
Price
From€24
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

699
Vendndodhja: Lagja 13, Iliria Plazh, 4000 Durrës, Shqipëri

Çmimet për këtë sezon:

 • Maj – Qershor: 38 € për person BB
 • Korrik – Gusht – Shtator: 49 € për person FB
 • Tetor: 24 € për person BB

Dita 1

 • Pishinë
 • Shezllonet dhe çadra falas për mysafirët e hotelit në plazh dhe pishinë.
 • Wi-Fi falas në të gjitha fushat
 • Parkim falas
 • Transferta aeroport-hotel me pagesë shtesë
 • Pastrimi i dhomave
 • Kondicioner
 • Zona e pirjes së duhanit
 • Kafshët shtëpiake nuk lejohen
 • Ashensor
 • Këmbim Valutor
 • Shërbim 24 orë
 • Menu per fëmijë

Regjimi i ushqimit (bufe e pasur)

 • Vetëm me mëngjes
 • All Inclusive

Aktivitetet:

 • Ture ditore me pagesë shtesë
 • Animacion për fëmijë sipas kërkesës me pagesë shtesë
 • Argëtim në mbrëmje sipas kërkesës me pagesë shtesë

Tipologjia e dhomës:

 • Dhoma dyshe (max 2 mysafirë)
 • Dhoma Treshe (max 3 vizitorë)
 • Dhoma katërshe(maksimum 4 vizitorë)

Check in: 14:00 – 24:00
Check out: deri në orën 11:00