BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Henry Resort 4 * (Hotel i ri)

0
Price
From€47
Price
From€47
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

762
Vendndodhja: Mali i Robit, Kavajë, Shqipëri 2504, 2008 Golem, Shqipëri

Çmimet për këtë sezon:

 • Double Room – 47 €
 • Triple Room – 47 €

Të përgjithshme:

 • Vijë e parë me detin
 • Pishinë
 • Shezllonet dhe çadra falas për mysafirët e hotelit në plazh dhe pishinë.
 • Wi-Fi falas në të gjithë hotelin
 • Parkim falas
 • Transfertat Aeroport hotel me pagesë shtesë
 • Pastrimi i dhomës
 • Ajër i kondicionuar
 • Kafshët shtëpiake nuk lejohen
 • Ashensor
 • Këmbim Valutor
 • Shërbim 24 orë

Wellness: (me pagesë shtesë)

 • SPA & qendra Wellness

Vaktet (stil i pasur bufe)

 • All Inclusive
 • Vetëm me Mëngjes

Aktivitetet:

 • Ture ditore me pagesë shtesë
 • Animacion për fëmijë sipas kërkesës me pagesë shtesë
 • Argëtim në mbrëmje sipas kërkesës me pagesë shtesë

Tipologjia e dhomës

 • Dhoma dyshe ose dyshe me pamje kopshti – 2 të rritur + 1 fëmijë (maksimum 3 vizitorë)
 • Suitë – 2 të rritur
 • Dhomë dyshe me pamje pjesore nga deti – 2 të rritur
 • Dhomë dyshe me pamje nga deti – 2 të rritur

Check in: 13:00 – 24:00
Check out: deri ne oren: 11:00