BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Grand Blu FAFA 5 *

0
Price
From€49
Price
From€49
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

866
Vendndodhja: Rruga Kompleksit, 1000 Golem, Shqipëri

Çmimet për këtë sezon:

 • 05.06.2021 – 10.09.2021: 49 €
 • 11.09.2021 – 30.09.2021: 56 €

Të përgjithshme:

 • Plazh privat
 • Pishinë
 • Shezllonet dhe çadra falas për mysafirët e hotelit në plazh dhe pishinë.
 • Wi-Fi falas në të gjitha fushat
 • Parkim falas
 • Transferta aeroport-hotel me pagesë
 • Pastrimi i dhomave
 • Kondicioner
 • Kafshët shtëpiake nuk lejohen
 • Ashensor
 • Këmbim Valutor
 • Shërbim 24 orë
 • Dhoma familjare

Regjimi i ushqimit (bufe e pasur)

 • Me mëngjes vetem
 • All Inclusive

Aktivitete:

 • Ture ditore me pagesë shtesë
 • Animacion për fëmijë sipas kërkesës me pagesë shtesë
 • Argëtim në mbrëmje sipas kërkesës me pagesë shtesë

Tipologjia e dhomës

Apartamente (nga 2 deri në 5 vizitorë)

Check in: 14:00 – 22:00
Check out: deri në orën 11:00