BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Fundjavë në Montrelux Resort, Korçë

0
Price
From€69
Price
From€69
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

578
2 Ditë
Programi

Dita 1

Nisje nga Tirana në mëngjes.
Gjatë rrugës mund të bëni një ndalesë në Parkun Kombëtar të Drilonit për foto dhe kafe.
Ndalesa e radhës sygjerohet të bëhet në fshatin turistik të Voskopojës ku mund të shëtisni në ajër të pastër, të vizitoni
fshatin dhe të konsumoni drekën. Transfertë drejt Korçës, vizitë e qytetit dhe check in në hotelin luksoz
Montrelux Resort.

Dita 2

Mëngjesi ne hotel.
Kthimi për Tiranë mund të bëhet nëpërmjet itinerarit Korçë – Ersekë, Përmet.
Ndalesat që ne sygjerojmë janë pedonalja e Ersekës, fshati Rehovë si edhe një vizitë
në Farma Sotira ose Banjat e Bënjës

Detajet e Udhëtimit
Çmimi: 69€ PP
Në çmim përfshihen
  • 1 natë akomodim në Montrelux resortUdhëtimi me autobus komod vajtje – ardhje dhe shëtitjet.
  • Makinë nga flota Avis per 2 ditë