BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Fundjavë në Magra Austria – 40€ / Person

0
Price
From€40
Price
From€40
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

558
2 Ditë
Programi

Dita 1

Nisja nga Tirana herët në mëngjes në drejtim të Kosovës.
Pas përfundimit të procedurave doganore në doganën e Morinës, udhëtimi vazhdon drejt grykës së
Rugovës ku sygjerohet të përjetohet eksperienca e zip-line.
Pasdite, transfertë drejt Bogës ku do të akomodoheni në ekohotelin natyror
Magra Austria, mes një peizazhi magjepsës, 1450 metra mbi nivelin e detit.

Dita 2

Mëngjesi në hotel dhe paradite e lirë për të shijuar natyrën dhe facilitetet e hotelit.
Pas late check out (në varësi të disponibilitetit), në kthim mund të vizitoni edhe ujëvarën e Drinit të Bardhë, ku mund të konsumoni edhe drekën.
Kthimi në Tiranë pasdite.

Detajet e Udhëtimit
Në çmim përfshihen
  • Udhëtimi me autobus komod vajtje – ardhje dhe shëtitjet.
  • Akomodimi në hotel me mëngjes e darkë
  • Shoqërimi me guidë në gjuhën shqipe.