BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419
BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

FUNDJAVË NË HOTEL MARRIOTT SKOPJE 5*****

0
Price
From€69
Price
From€69
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

971
2 ditë
Availability : Çdo fundjavë
Itenerari
Dita 1

Nisja nga Tirana në orën 8 të mëngjesit në drejtim të Ohrit. Rreth mesditës, mbërrijmë në Ohër dhe fillojmë eksplorimin e qytetit. Vizitojmë qytetin e vjetër, kishën e Shën Mërisë, portin, pedonalen e qytetit. Pas vizitës, kohë e lirë për të konsumuar drekën në një nga restorantet buzë liqenit.

Marrim rrugën drejt Shkupit. Me të mbërritur, akomodohemi në Hotel Marriott 5*, i pozicionuar në sheshin kryesor të Shkupit.

Darka e lirë për të eksploruar individualisht dhe për të shfrytëzuar facilitetet e hotelit.

Dita 2

Konsumojmë mëngjesin në hotel. Fillojmë vizitën e Shkupit duke ndaluar në qendrën e qytetit, zonën e Çarshisë, kalanë, urën e gurtë etj.

Pasi përfundojmë turin e Shkupit, nisemi drejt Kosovës. Ndalojmë në Prizren për të konsumuar drekën dhe për të vizituar qendrën historike të qytetit.

Kthimi në Tiranë pasdite vonë.

Fundi i shërbimit tonë

Detajet e Udhëtimit
Përfshihen në çmim:
  • Akomodim për 1 natë në Hotel Marriott 5* në qendër të Shkupit (dhome twin / double)
  • Mëngjesi i datës 29
  • Transporti me autobus 49 vendësh
  • Shoqërues gjatë gjithë udhëtimit