BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Atrio – Hotel i ri, i cili do të hapet në Qershor 2020.

0
Price
From€36
Price
From€36
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

374
Availability : Qershor, korrik, Gusht, Shtator, Tetor
Vendndodhja: Shkëmbi I Kavajës, Durrës

Çmimet për këtë sezon:

 • Maj – Qershor: 36 € për person BB
 • Korrik – Gusht – Shtator: 53 € për person All Inclusive
 • Tetor: 36 € për person BB

Të përgjigjthshme:

 • Vendondhje buzë detit
 • Pishinë të hapur
 • Shezllone dhe çadra falas në plazh dhe pishinë për mysafiret e hotelit
 • Ushqimi ofrohet me një bufe shumë të pasur
 • Wifi falas në të gjithë zonën e hotelit
 • Parkim falas
 • Transferta nga airporti në hotel dhe nga hoteli në airport
 • Pastrimi i dhomave
 • Kondicioner
 • Kafshët shtëpiake nuk lejohen
 • Ashensor
 • Këmbim Valutor
 • Shërbim 24 orë
 • Dhoma familjare

Aktivitetet:

 • Turne ditore me pagesë shtesë
 • Animacion për fëmijë sipas kërkesës
 • Argëtim në mbrëmje sipas kërkesës

Tipologjia e dhomave:

 • Dhoma dyshe (maksimumi 3 mysafirë)
 • Suitë – Maksimumi 2 mysafirë të rritur
 • Dhoma treshe – Maksimumi 3 mysafirë
 • Dhoma katërshe – maksimumi 4 mysafirë

Check in: 13:00 – 24:00
Check out: deri ne oren 11:00